Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Çevrimiçi Hazırlık Yılı Programları programlar içinde Mimarlık Çalışmaları içinde Avrupa 2023

1 Çevrimiçi Hazırlık Yılı programlar içinde Mimarlık Çalışmaları içinde Avrupa 2023

overview

Yeni yapının teknik ve estetik özelliklerini yerine getirebilmek için bu konuda uzman kişilerin bilgisine başvurulması önemlidir. Bu plan çizimi, ölçüm alma ve riskleri hesaplama gibi süreçleri içermektedir.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

Hazırlık yılı programı öğrencilere üniversite eğitiminin ilk yılıyla tanışma fırsatı sunan akademik bir programdır. Öğrencileri üniversite eğitimine hazırlayarak, akademik kariyerlerinde başarılı olmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

read_more

filters

  • Hazırlık Yılı
  • Mimarlık Çalışmaları
fields_of_study
  • Mimarlık Çalışmaları (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format