Keystone logo
© Tufigno Photo Services
Advenio eAcademy

Advenio eAcademy

Advenio eAcademy

Tanıtım

Marsaxlokk village harbor of Malta, illuminated by sunset light

2013 yılında kurulan Advenio eAcademy , Malta merkezli bir Yüksek Öğretim Kurumudur (HEI) (MFHEA Lisans numarası: 2013-FHI-0006) ve eğitim hizmeti sağlayıcıları ve öğrenenlerin farkında olan uluslararası bir müşteriye hitap etmektedir.

Advenio eAcademy , Malta merkezli bir Yüksek Öğretim Kurumudur (HEI) (MFHEA Lisans numarası: 2013-FHI-0006), eğitim hizmeti sağlayıcıları ve öğrenenlerin farkında olan uluslararası bir müşteriye hitap etmektedir. Katılımcı eğitim kurumlarına ve eğitim organizasyonlarına fiziksel tesislerin sınırlamalarının ötesine geçme fırsatı sağlar. Öğrencilere gerçekten değer katan son teknoloji eğitim ve öğretim programlarının geliştirilmesine ve uygulanmasına olanak tanıyan sanal bir kampüsü kucaklamalarına olanak tanır.

Advenio eAcademy , on-line sertifikalı kurslar sağlamak için Malta İleri ve Yüksek Öğrenim Kurumu (MFHEA) tarafından lisans verilen Malta'daki ilk yüksek öğrenim kurumudur (HEI). Kullanılan e-öğrenme platformu, AllSecure Ltd.'nin web çözümleri kolu olan E-Business Systems tarafından geliştirilen ve sürdürülen ödüllü EBLearn çözümüdür. EBLearn, kaynak kitaplıkları, görsel-işitsel ve video sunumları, forum ve wiki yetenekleri sağlar ve videoyu entegre eder bire bir veya bire çok koçluk veya öğretici oturumlara izin vermek için konferans olanakları.

EBLearn platformu, öğrencilere ve paydaşlara gerçekten değer katan son teknoloji eğitim ve öğretim programlarının geliştirilmesine ve uygulanmasına izin veren sanal bir kampüs sağlar. Advenio eAcademy başarısı için kritik olan, tüm operasyonlarında benimsenen öğrenci merkezli yaklaşımdır. Öğrencilere katma değer sağlayan en kaliteli programları maliyet ve zaman açısından verimli bir şekilde geliştirmek ve sunmak için teknolojiden ve ortak ağlardan yararlanmaya kararlı profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından yönlendirilir. Advenio eAcademy, başlangıcından bu yana, Advenio eAcademy en iyi uygulamaları aramak için uluslararası işbirliği geçmişine sahiptir.

Valletta, Malta - The traditional houses and walls of Valletta, the capital city of Malta on an early summer morning before sunrise with clear blue sky

Son birkaç yılda Advenio eAcademy , yüksek kaliteli çevrimiçi eğitim geliştirme ve sunma konusunda Malta İletişim Otoritesi, Malta Profesyonel Fotoğrafçılar Enstitüsü, SOS Malta ve TradeMalta gibi kilit paydaşlarla stratejik işbirlikleri ve ortaklıklar kurdu. Advenio eAcademy , çeşitli yetişkin öğrenci gruplarına değer katmak için e-öğrenmenin gücünden yararlanmaya ve bunlardan yararlanmaya çalışan yüksek eğitim kurumları ve ticari ortaklarla işbirliği için yerel ve uluslararası ortaklıklar aramaya devam ediyor.

Akreditasyon ve Sertifikasyon

Advenio eAcadeny tarafından sunulan kurslar, Malta'daki Malta İleri ve Yüksek Öğrenim Kurumu tarafından Avrupa Nitelikler Çerçevesi kapsamındaki Malta Nitelikler Çerçevesine eşdeğer kabul edilir. Malta Nitelikler Çerçevesi (MQF), Malta yeterlilik sisteminin anlaşılmasını ve gözden geçirilmesini kolaylaştırmaya ve ulusal ve uluslararası düzeyde daha şeffaf hale getirmeye yardımcı olur. Bu aynı zamanda, tüm eğitim türlerinde niteliklerin kalitesini, şeffaflığını ve hareketliliğini teşvik etmek için hem ulusal hem de yabancı nitelikleri tanımlamaya ve karşılaştırmaya yardımcı olan bir referans aracıdır.

Esas olarak Avrupa Yeterlilikler Çerçevesine (EQF) ve diğer Avrupa dışı yeterlilik çerçevelerine atıfta bulunulmaktadır. Referans seviyeleri, Malta Yeterlilikler Çerçevesi ile ilgili yeterliliğe sahip bir öğrencinin ne bildiğini, anladığını ve neler yapabildiğini anlamayı kolaylaştırır.

Advenio eAcademy kursları, her bir kursa tahsis edilen AKTS kredileriyle de AB tarafından tanınmaktadır. Kursun akreditasyonu, kursun kalite güvencesini ve AB içinde tanınmasını sağlar.

MFHEA, hükümet ve ilgili Yüksek Öğretim Kurumları arasında bir aracı olarak hareket eder ve tüm paydaşlarla sektöre yönelik öneriler, tavsiyeler almak ve endişeleri ele almak için bir dizi düzenli istişareler yoluyla yapılandırılmış bir diyalogu başarıyla kurmuştur. Bunlar, ulusal stratejilerin geliştirilmesine yönelik girdi görevi görecektir.

AKTS kredileri, tanınma ve itibar için bir referans noktası oluşturan bir kalite güvence politikası görevi görür. Kredilerin tanınması, öğrencilerin yeniden değerlendirmeye ihtiyaç duymadan farklı ülkelerde elde edilen öğrenme sonuçlarının tanınmasını sağlar.

AKTS, bir dersin öğrenme başarılarına ve iş yüküne dayalı bir kredi sistemidir, öğrenciler AKTS kredilerini bir üniversiteden diğerine aktarabilir, böylece bireyin lisans programına veya eğitimine katkıda bulunmak için eklenirler. Bu nedenle, akredite sertifikanın sunulması üzerine, işverenler, öğrencinin ulusal ve Avrupa nitelikler çerçevesi içindeki başarılarının daha net bir resmine sahip olacaklardır.

E-Öğrenme Platformu - eB-Learn

2003 yılından bu yana, Malta'daki E-Business Systems, e-öğrenme platformu EBLearn'in geliştirilmesi ve iyileştirilmesi üzerinde çalışıyor. Bu platform, harmanlanmış öğrenmeye çok kullanıcı dostu bir yaklaşım sağlar. Geleneksel sınıf ortamlarının daha modern çevrimiçi varyasyonlarla sorunsuz entegrasyonuna izin verir. Sistem, kurum içi öğrenim ortamları için özellikle cazip olan öğrenci kaydı için tam esneklik sağlar. Bu şekilde öğrenciler, her bir kursta bir dizi modül içeren bir dizi kurstan oluşan program başına kayıt olabilirler. Ya da bir programdaki bireysel bir kursa kaydolmayı seçebilirler ya da bir programın ayrı dersleri içindeki belirli modüllere kaydolmayı da seçebilirler. EBLearn, Eğitim ve Öğretimde Teknolojinin En İyi Kullanımı için Malta İletişim Otoritesi ulusal e-Biz Ödülü 2011'i kazandı. EBLearn, son derece özelleştirilebilir olduğu ve belirli bir kurumun öğrenme stiline ve öğrenme metodolojisine en iyi şekilde uyacak şekilde ayarlanabilen sistem içinde kendi kendine öğrenme veya grup öğrenimi için kapsamlı olanaklar içerdiğinden piyasadaki çoğu e-öğrenme uygulamasından farklıdır. . EBLearn, katılımcılarının öğrenme deneyimini geliştirmek için son teknoloji çözümler arayan kuruluşlar için anahtar teslimi bir çözümdür. EBLearn, çözüm olarak yazılım (SaaS) temelinde sunulur; bu, müşterilerin sistemi çalıştırmak için donanıma veya teknik destek ekiplerine yatırım yapmasına gerek olmadığı anlamına gelir. Bu, harcama üzerinde daha sıkı bir kontrol ve kaynakların daha uygun maliyetli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Teklifin yenilikleri ve avantajları Yenilikçi yönler şu şekilde özetlenebilir:

• Geleneksel sınıf temelli kurslar, harmanlanmış öğrenim kursları (çevrimiçi etkileşimli veya önceden kaydedilmiş görsel-işitsel sınıflar ve geleneksel sınıf sınıfları dahil) veya çevrimiçi kurslar (yalnızca dahil) için içerik materyalinin tasarımında ve geliştirilmesinde tam esneklik çevrimiçi olarak sunulan belge ve görsel-işitsel materyal).

• SaaS temelinde sağlandığı için sistemin çalışmasında tam esneklik, hızlı ölçeklenebilirlik ve güçlü iş sürekliliği ve felaket kurtarma yedekleme çözümlerine olanak tanır.

• Yöneticilerin genel öğrenci kurs katılımını ve tamamlama oranlarını iyileştirmek için proaktif olarak hareket etmek üzere EBLearn sistem verilerini kullanmalarına olanak tanıyan güçlü kurs yönetimi araçlarıyla programların yönetiminde tam esneklik. EBLearn, işbirliğine dayalı öğrenimi, çevrimiçi dersi / mentorluğu, sanal yardımı, çevrimiçi değerlendirmeyi ve akıllı belge işlemeyi destekler. EBLearn platformu, son derece özelleştirilebilir olması ve sistem içinde kendi kendine öğrenme veya grup öğrenimi için kapsamlı olanaklar içermesi nedeniyle piyasadaki çoğu e-öğrenme uygulamasından farklıdır. Bunlar, belirli bir kurumun öğrenme stiline ve öğrenme metodolojisine en iyi uyacak şekilde ayarlanabilir.

Yenilikçi yönler şu şekilde özetlenebilir:

• İçerik materyalinin tasarımı ve geliştirilmesinde tam esneklik;

• SaaS temelinde sağlandığı için sistemin çalışmasında tam esneklik, hızlı ölçeklenebilirlik ve güçlü iş sürekliliği ve felaket kurtarma yedekleme çözümleri sağlar;

• Yöneticilerin genel öğrenci kursunu iyileştirmek için proaktif olarak hareket etmek üzere sistem verilerini kullanmalarına olanak tanıyan güçlü kurs yönetimi araçlarıyla programların yönetiminde tam esneklik.

160746_Eblearn.JPG

Konumlar

  • Malta Online

    33/4 Abate Rigord Street, Ta Xbiex,, XBX 1128, Malta Online

sorular