Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
AILIT

AILIT

AILIT

Tanıtım

Bugün Yarının Liderlerini Güçlendiriyor!

AILIT Online Sertifika Programları ile Kariyerinizi Hızlandırın.

Şirketinizde daha yüksek bir pozisyon elde etmek veya kendi işinizi kurmak istiyorsanız, akredite çevrimiçi işletme sertifika programlarımız başarı arayışınızda size yardımcı olmak için buradadır.

Amerikan Liderlik, İnovasyon ve Teknoloji Enstitüsü ( AILIT ), size diğerlerinden farklı olarak çevrimiçi eğitim kaynakları sağlamak için çeşitli alanlarda dünya lideri bir dizi işletme ve BT uzmanıyla ortaklık kurmuştur.

Sizi desteklemek ve kariyerinizi hızlandırmak için ihtiyacınız olan her şeye erişmenizi sağlamak için kurslarımızı sürekli güncelliyor ve sektördeki profesyonellerle çalışıyoruz.

Çevrimiçi Akredite Sertifikasyon Programları

İş gününüzü aksatmadan hızlı ilerlemenizi ve yeni becerileri her zamankinden daha verimli bir şekilde öğrenmenizi sağlayacağız.

C Düzeyi Becerilerinizi Yükseltmek için Çevrimiçi Sertifika Kursları

En önemli anlarda meslektaşlarınızdan bir adım önde olmanızı sağlayan yönetici eğitim programları ve çevrimiçi sertifika kursları ile üst düzey rollere adım atın.

Çevrimiçi Sertifika Sınıflarına Esnek Yaklaşım

Çevrimiçi sertifika sınıflarımıza istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman erişin. İhtiyaçlarınıza adapte olacağız ve her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacağız.

Akredite Çevrimiçi Eğitimle Kariyerinizi Hızlandırın

Başarılı olmanın ilk adımı güçlü bir iradeye sahip olmak, ikincisi ise iyi bir öğretmen bulmaktır. Sizi neyin harekete geçirdiğini bulun ve gerisini hocalarımıza bırakın.

Yeni Nesil Liderler İçin E-Sertifikalar

Çevrimiçi sertifika derslerimize katılmak, işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için kanıtlanmış liderlik tekniklerini edinmenize yardımcı olacaktır.

AILIT Online Sertifikalarını Benzersiz Kılan AILIT

Takım dinamiklerinin iyileştirilmesi, karmaşık görüşmeler veya kendi kariyer gelişiminiz olsun, akredite çevrimiçi sertifika kurslarımız, hedeflerinize anında ulaşmanızı sağlayacaktır.

Görevimiz

Amerikan Liderlik, İnovasyon ve Teknoloji Enstitüsü'nün ( AILIT ) misyonu, liderleri bilgi, yenilik ve akademik mükemmellik kullanarak güçlendirmektir.

Öğrencilerin ve topluluğumuzun eğitim deneyimlerini daha da geliştirmek için önde gelen kurumlarla ortaklıklar geliştiriyor ve bu ortaklıklar yapıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, iş profesyonellerinin, liderlerin ve yöneticilerin dünyanın her yerinden yeni beceriler öğrenmesine olanak tanıyan hızlı, kapsamlı çevrimiçi eğitim sunmaktır.

Erişilebilirliği yüksek uzman içeriği sağlayarak, kendi eğitiminizin ve mesleki gelişiminizin kontrolünü daha önce hiç olmadığı gibi size veriyoruz.

Degerlerimiz

Dürüstlük: Öğretim üyelerimiz, sunduğumuz her şeyin en yüksek kalitede olmasını ve en son standartlara uyulmasını sağlamak için çevrimiçi bir eğitim programı geliştirdi.

Erişilebilirlik: Çevrimiçi eğitim kaynaklarımız, profesyonel becerilerini geliştirmek ve anında başarıya ulaşmak isteyen herkese açıktır.

153870_pexels-photo-5198249.jpeg

AILIT Online Avantajı

  • Kariyerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeye erişebilmenizi sağlamak için çevrimiçi eğitime yaklaşımımızı uyarladık. Profesyonel gelişiminiz bizim önceliğimizdir.
  • Çevrimiçi eğitim programımız sayesinde, mevcut programınızı kesintiye uğratmadan veya kişisel ihtiyaçlarınızı ihmal etmeden yeni beceriler öğrenebilirsiniz.
  • Modern toplumdaki hızlı yaşam, öğrenmeye yönelik esnek ve son derece uyarlanabilir bir yaklaşım gerektirir ve biz de tam olarak size sunmaya hazırız.

Fakülte

AILIT katılmaya karar veren ve şu anda mevcut olan en iyi çevrimiçi eğitim programlarından birini oluşturmamıza izin veren iş liderleri ve uzmanların yanı sıra sadık profesyonel fakülte eğitmenlerimiz sayesinde AILIT gerçek oldu.

Konumlar

  • Miami

    333 Southeast 2nd ave suite 2000, 33131, Miami

    sorular