Keystone logo
Alef Trust

Alef Trust

Alef Trust

Tanıtım

İnternet üzerinden. Asla Uzak Değil.

Bire bir sanal eğitim ve rehberlik sağlayarak benzersiz bir çevrimiçi yaklaşımla eğitim veriyoruz. Transpersonal psikoloji, bilinç çalışmaları, maneviyat ve transpersonal ilkelerin akademik, mesleki ve kişisel gelişimdeki uygulamaları üzerine odaklanıyoruz. Mümkün olan en geniş kitleye bütünsel ve bütünleşik bir öğrenme deneyimi sunmak için Uluslararası Transpersonal Derneği ve Bilimsel ve Tıbbi Ağ ile işbirliği yapıyoruz.

Her yıl Eylül ayında başlayan %100 çevrimiçi yüksek lisans yüksek lisans programımız, dünyanın dört bir yanından çeşitli profesyonel alanlarda çalışan insanları bir araya getiriyor. Uluslararası öğrenim topluluğumuz, koçlar, terapistler ve danışmanların yanı sıra sağlık ve eğitim profesyonellerini ve diğer birçok meslekten insanları içerir.

Alef Trust

116797_LLatBBNov182.jpeg

Alef Trust , Profesör (Brian) Les Lancaster ve Dr. Jessica Bockler tarafından kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Profesör Lancaster, Birleşik Krallık'taki Liverpool John Moores Üniversitesi'nde (LJMU) Transpersonal Psikoloji Fahri Profesörüdür; California İntegral Araştırmalar Enstitüsü'nde İntegral ve Transpersonal Psikoloji Bölümünde Yardımcı Seçkin Profesör; ve Manchester Üniversitesi Yahudi Araştırmaları Merkezi'nde Fahri Araştırma Görevlisi. Halen Transpersonal Psikoloji Derneği'nin Yönetim Kurulu üyesidir ve daha önce British Psychological Society'nin Transpersonal Psikoloji Bölümünün Başkanı ve Uluslararası Transpersonal Derneği'nin Başkanıdır. Meslektaşlarının kitaplarındaki çok sayıda makale ve bölüme ek olarak, Profesör Lancaster'ın yayınlanmış çalışmaları arasında şunlar yer almaktadır: Bilimsel ve Tıbbi Ağ En İyi Kitap Ödülü sahibi Zihin, Beyin ve İnsan Potansiyeli; Kabala'nın Özü; ve Bilinç Yaklaşımları: Bilim ve Tasavvufun Evliliği.

116720_JessicaBockler.jpeg

Jessica Bockler Uygulamalı bir Tiyatro Uygulayıcısı ve Bir Transpersonel Psikolog. Liverpool John Moores Üniversitesi'nden Psikoloji alanında doktora yaptı. Araştırmasında, 'Dönüştürücü Bir Uygulama Olarak Tiyatro' adlı oyuncuyu inceleyerek, oyuncunun sanatını (trans) kişisel gelişim ve gelişim için bir araç olarak incelemiştir. Bockler ayrıca, ruhla çalışmak için bir araç olarak hikaye, drama ve hareketli kullanımı konusunda eğitilmiş bir Susam Uygulayıcısıdır. İngiltere, Merseyside'da faaliyet gösteren bir sanat ve zihinsel sağlık hizmeti olan Yaratıcı Alternatifler Direktörüdür ve araştırma ilgi alanları arasında zihin-beden dinamikleri ve somatice psikoloji, yaratıcı çatışmaların çözümü, Jungian psikolojisi ve ritüel psikolojisi bulunmaktadır.

Les ve Jessica, Alef Trust öğretme ve öğrenmenin her yönüyle derinden ilgilenirler. Her biri yüksek lisans programının öğelerini öğretiyor ve kişisel olarak en seçkin öğretim üyelerine özel modüller önderlik ediyorlar.

Gerçekten küresel bir öğrenci, öğretmen ve mezun topluluğuna sahibiz. Öğrenciler öğrenimlerini terapötik, çevresel, sosyal, iş dünyası ve kişisel gelişim bağlamları dahil olmak üzere yaşamın her alanına uygularlar. Ayrıca, dünyanın dört bir yanında yalnızca kişisel zenginlik için çalışmak isteyenlere Açık Öğrenme fırsatları sunuyoruz. Açık Öğrencilerimiz lisansüstü öğrencilerimizle aynı yüksek kaliteli kaynaklara erişebilir ve öğrenim topluluğumuzun ayrılmaz bir parçasını oluştururlar. Sizi sıcak dönüşümlü öğrenciler topluluğumuza davet ediyoruz. Program Yöneticimiz ve Kayıt Kurulumuz Nick Theo, MSc programına katılma seçenekleriniz hakkında sizinle konuşmaktan memnuniyet duyar.

Vize Gereksinimleri

Alef Trust 'in Bilinç, Maneviyat ve Kişilerarası Psikoloji Yüksek Lisansı tamamen çevrimiçi olduğundan, seyahat için herhangi bir gereklilik yoktur ve bu nedenle vize gerekli değildir. Ayrıca, Alef Trust hiçbir öğrencimize vize sunamaz.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

  • Metropolitan Borough of Wirral

    Somersby, Dibbinsdale Road, Bromborough, CH63 0HJ, Metropolitan Borough of Wirral

sorular