Keystone logo
© Alison Free Online Learning
Alison Free Online Learning

Alison Free Online Learning

Alison Free Online Learning

Tanıtım

Biz, eğitim ve beceri eğitimi için dünyanın en büyük ücretsiz öğrenme platformlarından biri olan Alison'uz. 2007'de kurulan, kar amacı gütmeyen bir sosyal girişimiz ve herkesin herhangi bir şeyi, herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda - ücretsiz ve çevrimiçi olarak - öğrenmesini mümkün kılmaya kendini adamış durumdayız. Misyonumuz aracılığıyla, herkes için fırsat, refah ve eşitlik yaratarak pozitif sosyal değişim için bir katalizör oluyoruz.

3 Kolay Adımda Kariyerinizi Oluşturun

Ücretsiz Kişilik Değerlendirmesi, Gerçekte Kim Olduğunuzu Anlayın!

Alison'ın ücretsiz İşyeri Kişilik Değerlendirmesi, yalnızca 12 dakika içinde size en iyi becerilerinizin ve güçlü yönlerinizin basit bir bilimsel raporunu verir. Güçlü yönlerinizi artırmak için önerilen ücretsiz kursları alın!

Alison'ın Kariyer Rehberi ile Kariyerinizi Hızlandırın

Yazılım geliştirici ve işletme yöneticisinden baş hemşire ve şefe kadar 600'den fazla heyecan verici kariyere ve bunları başarmak için ihtiyacınız olan kurslara göz atın. İş sorumlulukları ve ihtiyaç duyduğunuz deneyim hakkında bilmeniz gereken her şeyi keşfedin ve başarılı olmanızı sağlayacak becerileri öğrenmek için önerilen kursları alın!

İşe Alın, İş Kazandıran Bir Özgeçmiş Oluşturun

Alison's Resumé Builder ile iş kazandıran bir Özgeçmiş oluşturun ve hayalinizdeki işe başvurun

Kariyerinizi İlerletin. Talep Edilen Becerileri Öğrenin.

İş analitiği, sağlık hizmetleri, grafik tasarım, yönetim ve daha fazlasında beceri kazanın.

programlar

sorular