Keystone logo
American University Online

American University Online

American University Online

Tanıtım

American University'de akıllı, tutkulu ve ilgili öğrencilerimiz ve öğretim üyelerimiz bilgilerini anlamlı bir değişim yaratmak için odaklarlar. Uluslararası hizmet ve halkla ilişkilerdeki gücümüz, sosyal sorumluluk duygumuza ve kültürel ve entelektüel çeşitliliğe olan bağlılığımıza ilham veriyor. Küresel bakış açımız, pratik idealizmimiz ve kamu hizmetine olan bağlılığımızla tanımlanıyoruz.

Amerikan Üniversitesi, ülkenin başkentinde bulunan kolej merkezli özel bir araştırma üniversitesidir. 1893'te Amerika Birleşik Devletleri Kongresi tarafından kamu hizmeti oluşturmak üzere yetkilendirildi ve şimdi prestijli bir fakülteye, konuk konuşmacılara ve etkili uygulayıcılar ve önde gelen düşünce liderleri olan ziyaret eden dünya liderlerine ev sahipliği yapıyor.

Daha iyi bir dünya yaratmaya yardım ederken, kendiniz için yeni fırsatlar yaratmakta bize katılın. Amerikan Üniversitesi'nde hırslı başarılılar, şefkatli liderler ve sosyal açıdan bilinçli vatandaşlar ağının bir parçası olun.

American University, Princeton Review, Best Colleges 2022 tarafından College Gets High Marks unvanıyla tanındı ve aşağıdakileri sıraladı:

  • #79 En İyi Ulusal Okul — US News & World Report, American's Best Colleges 2022
  • #91 En İyi Değer Okulu — US News & World Report, American's Best Colleges 2022

Çevrimiçi Programlar


Çevrimiçi Öğrenci Deneyimi

American University Online programlar kullanışlı, esnek ve taşınabilir bir biçimde sunulur. Kampüste olduğu gibi, öğrenciler sınıf arkadaşlarıyla dersleri ve güncel sorunlar hakkında konuşur, eğitmenlere sorular sorar ve ödevleri teslim eder, ancak bunların tümü e-posta, tartışma panoları, anlık mesajlaşma ve daha fazlası aracılığıyla yapılır.

American University'deki çevrimiçi kurslar, kampüsteki benzerleri kadar titiz ve zorludur ve aynı bağlantılı öğretim üyeleri, etkili konuk konuşmacılar ve önde gelen öğretim görevlileri tarafından verilir. Eğitmenler ve diğer öğrencilerle etkileşim ve iletişim, programların ve akademik başarının temel bileşenleridir.

Çevrimiçi öğrenciler, yeni öğrenci oryantasyonu, teknik sorunlar için 7x24 yardım masası, öğrenci hizmetleri koordinatörü, mali yardım danışmanları ve daha fazlasını içeren birçok destek kaynağına erişebilir.

Konumlar

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, 20016, Washington

    sorular