Keystone logo
© Eva Dang
Aston University Online

Aston University Online

Aston University Online

Tanıtım

Neden Aston?

Endüstri etkileyicileri Aston'da okuyor.

Aston, çok yönlü bir öğrenci deneyimi sunar.

1947'den beri Aston Üniversitesi, kendi sektörlerinde önemli bir etki yaratan mezunlar yetiştirmiştir. Aston, öğrenci deneyimine odaklanmıştır. 2016 yılında, Ulusal Öğrenci Anketi, Aston'dan genel öğrenci memnuniyetinin yüzde 89'unu gösterdi. Sunday Times İyi Üniversite Rehberi, öğrenci deneyimi açısından 120 İngiltere üniversitesi arasında Aston'ı ilk 30'da sıralıyor. Aston sınıfları, öğrencilerin çeşitli, uluslararası mevcut öğrenciler ve mezunlar topluluğuna katılmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, Aston çevrimiçi deneyimi, sonuçları ve gelişimi profesyonel ihtiyaçlarınıza göre şekillendirir.

Aston mezunları işverenler için arzu edilir.

Aston mezunları yüzde 82 istihdam edilebilirlik derecesine sahiptir (Times/Sunday Times Üniversite Rehberi 2017) ve Uzaktan Çevrimiçi MBA'lerde (QS University Rankings 2018) dünyanın ilk 20'sinde yer almaktadır. Aston mezunlarının yüzde 78,8'i mezuniyetten sonraki altı ay içinde bir iş veya daha fazla eğitim bulduğu için, mezunlar iyi bağlantıları olan bir topluluğa katılır (2017 Üniversite Rehberi). Aston, Yüksek Öğrenimden Ayrılanların Hedefleri anketine göre, profesyonel işlere giren mezunlar için Birleşik Krallık'ta En İyi 10 üniversite arasındadır. QS İstihdam edilebilirlik sıralaması, Aston'ı Lisansüstü İstihdam Edilebilirlik açısından Birleşik Krallık'ta İlk 20'ye yerleştirdi.

Aston'un öğrenme topluluğu çeşitlidir.

Aston, Birleşik Krallık'ta İlk 10'da ve Uluslararası Görünüm için İlk 30'da yer alıyor. Aston University Online , dünya çapında çok çeşitli profesyonel öğrencileri işe alır. Ayrıca, Aston University Online Academics, beş QS yıldızı ile kendi alanlarında üstündür ve Öğretim Kalitesi (THE, Teaching Excellence Framework) için Birleşik Krallık'ta ikinci sıradadırlar.

Aston'da eğitim almanın avantajlarını biliyorsunuz; şimdi İşletme Okulumuz hakkında daha fazla bilgi edinerek bir sonraki adımı atın. Aston University Online , üç akreditasyona sahip bir İşletme Okulu'ndan çevrimiçi MBA dahil olmak üzere çeşitli lisansüstü programlar sunar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Birmingham

    Aston University, B4 7ET, Birmingham

    sorular