Keystone logo
Aucal Business School

Aucal Business School

Aucal Business School

Tanıtım

Biz kimiz

Aucal, Çevrimiçi Eğitim uzmanları

18 yıl önce İspanya pazarında tartışılmaz bir ihtiyaç olarak, özel güvenlik alanında uzman bir profesyonel olan ve her zaman eğitim dünyasıyla bağlantılı olan Manuel González Folgado , erişim sorununu çözecek yenilikçi ve girişimci bir eğitim sistemi oluşturmaya karar verdi. Mesleki nedenlerle, mesafeli veya yüz yüze derslere katılamayan tüm gençlerin ve işçilerin üniversiteleri, gelecekte başarılı bir iş bulma olasılıklarını boşa çıkardı.

Bu akademik eğitim sistemi, uzaktan, her öğrencinin hızında, evden ve sürekli seyahat etmeden, öğrencilerin kendileri ve profesyoneller arasındaki ilerlemeyi ve iletişimi birbirine bağlayan kendi çevrimiçi platformu aracılığıyla bir sisteme dayanacaktır. her programdan sorumlu öğretmenler ve tamamen kişiselleştirilmiş bir şekilde.

Aucal böyle doğdu .

Aucal, 1999 yılında İspanya'da çevrimiçi eğitim alanında öncülerden biri olarak doğmuş, mükemmellik taahhüdü ve mesleği ile insanların eğitimini ve her birinin mesleki gelişimine katkısını üstlenen uluslararası bir yüksek öğrenim İşletme Okuludur. öğrenci, şu anda ana görevi ve mücadele ruhu haline geliyor.

Aucal Business School , yıllardır tanınan akademik mükemmelliği ve kapsamlı mesleki deneyime ve sosyal sorumluluğa sahip çeşitli sektörlerden profesyonellerle, tüm enerjisini bu pazarda gelişme ve gelişme arzusu olan herkese öğrenme ve mesleki gelişim için gerçek fırsatlar sunmaya odaklıyor. çok yetkin ve çoğu zaman adil olmayan işgücü.

Aucal'ın konsolidasyonu, zaman içinde programlarının metodolojisine ve kalitesine güvenen 35.000'den fazla öğrenciye, farklı kurslardan veya yüksek lisanslardan mezun olanların% 98'inden daha yüksek bir memnuniyet düzeyi ile yansıtılmaktadır. ve şu anda iş dünyasına dahil olanlar.

Madrid ve Zamora şehrinde bulunan Aucal , bu pazarda, halihazırda zor ve özverili olan mevcut yaşam temposunu büyük ölçüde değiştirmeden profesyonel bir şekilde ilerlemenin mümkün olduğunu doğruluyor.

Aucal Business School , geleceğiniz için gerçek bir alternatif.

Businessman working and writing notes in office

misyon

Misyonumuz , profesyonellerin teknik profilini ve iş rekabet güçlerini genişletmek için her zaman piyasanın talep ettiği eğitim veya uzmanlık ihtiyaçlarına cevap vererek geleceğin profesyonellerini yetiştirmektir.

değerler

Faaliyetlerimizi inovasyona dayandırarak girişimci ruhu besliyoruz . Sadece bilgiyi aktarmakla kalmıyoruz, aynı zamanda öğrencilerimize uzman olarak en iyi şekilde yararlanabilmeleri için mesleki beceriler aşılamak istiyoruz.

kalite

Aucal'da kavramları öğretmenin önemli olduğuna, ancak daha çok nasıl öğrenileceğine inanıyoruz. Bu nedenle, etkili ve eğlenceli bir öğrenim olması için pratik uygulamasına ve olabildiğince dinamik olmasına dayanan kaliteli bilgiler sunuyoruz.

Metodolojimiz

Çevrimiçi modalite , platforma haftanın 7 günü 24 saat erişebileceğiniz 7/24 model aracılığıyla diğer etkinliklerle uyumlu olmanın yanı sıra her öğrencinin ihtiyaçlarına uyarlanmış esnek adanmışlık ve öğrenmeye olanak tanır .

139032_startup-photos.jpg

Aucal'da , pratik eğitime büyük önem veriyoruz, bu nedenle, yalnızca teorik bilgiye sahip olmayacaksınız, aynı zamanda geleneksel bir sınıfta olduğu gibi öğretmenden not alacaksınız, aynı zamanda çalışmayı canlandırmak için mevcut multimedya kaynakları ile yeni teknolojilere uyarlanacaksınız : videolar, seslendirmeler , video konferanslar, forumlar, öğrenilen bilgileri uygulamak için kurs süresince yapacağınız alıştırma ve uygulamalara ek olarak.

Sahip olabileceğiniz teknik soruları çözmek için her zaman bir öğretmenin yardımına sahip olacaksınız ve ayrıca akademik ilerlemenizi izleyeceksiniz.

Öğretmenlerimiz, pazar taleplerini ve teknolojik gelişmeleri takip etmek için kapsamlı bir öğretim ve profesyonel deneyime sahiptir.

Neden bizi seçmelisiniz?

 • Öğrenme optimizasyonu.
 • Sohbet kanalları, forumlar ve mesajlaşma hizmetleri.
 • Web formatında multimedya içeriği.
 • Kapsamlı mesleki ve öğretim tecrübesine sahip öğretmenler.
 • Öğrenme sürenize ve hızınıza uyarlanmıştır.
 • Kişiselleştirilmiş tavsiye.
 • E-Öğrenim platformumuza 7x24 erişim.
 • Öğretmen-öğretmen ve katılımcının birbirleriyle etkileşimi.
 • Güncellenen içerik.
 • Çalışma materyalleri dahildir.

Konumlar

 • Getafe

  C/ Emilia Pardo Bazán 1, 28903, , Getafe

 • Zamora

  C/ Postigo de Nuestra Señora 2, 49800, , Zamora

  • Toro

   Toro, İspanya

   sorular