We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Tanıtım

Biz Kimiz

Mesleki eğitim, insanları başarılı olmak için ihtiyaç duydukları becerilerle donatmak suretiyle güçlü bir ekonomi yaratmada kritik bir rol oynamaktadır. RTO (Kayıtlı Eğitim Organizasyonu) aracılığıyla. ACSE, Avustralya ekonomisinin oluşturulmasına yardımcı olacak ve mezunların yeteneklerini donatarak potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olacak ve işverenlerin aradığı tutumu yapabileceği, işe hazır kurslar ve nitelikler sunar. ACSE, insanları potansiyellerine ulaşmaları için besler ve bireylerde olumlu bir değişim yaratır, bu da yaşanacak ve çalışacak daha iyi bir topluma yol açar.

Görevimiz

Halkların yaşamlarını ve içinde yaşadığımız toplumları ve toplumları iyileştirmek. ilham veren, yenilikçi ve dünya standartlarında kaliteli eğitim ve eğitim yoluyla.

Degerlerimiz

Bizim eğitim bizim etkisi ve bizim tamamlama oranları, iş büyümesi ve en önemlisi bizim için her şeyden önce bizim için çok önemli olan teslim edildi ve devam etti.

  • Saygı - Öncelikle değerli ve değerlidir
  • Bütünlük - Her zaman doğrudur
  • İnanç - bir sorun oldu

RPL Süreci

RPL süreci, yeteneklerini kazanmış ve eylemlerinin temelini oluşturan becerilerin ve bilginin değerini anlamadan günlük aktivitelerine devam edenler için güçlü bir uyanış ve güven artırıcı bir deneyim olabilir.

Tanıma, var olan becerilerinizin, bilgi birikiminizin ve yaşamınız boyunca edindiğiniz tecrübelerin, nasıl kazanıldıklarına bakılmaksızın, ulusal olarak tanınan bir yeterlilik kazanma veya kazanma beyanının elde edilmesine yönelik olarak tanınan süreçtir.

Daha fazlasını okumak için buraya tıklayın .

Konumlar

  • Oakhurst

    Granada Place,22, 2761, Oakhurst

sorular