We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Belhaven University Online

Belhaven University Online

Belhaven University Online

Tanıtım

Belhaven Üniversitesi'nin çevrimiçi lisans programı, Amerika'nın en iyi çevrimiçi Hıristiyan kolejlerinden ve üniversitelerinden biridir. Bir ortak, lisans, yüksek lisans veya doktora derecesini hızlı ve uygun bir şekilde tamamlamak isteyen yoğun çalışan yetişkinler için, Belhaven Üniversitesi kaliteli bir Hristiyan çevrimiçi programı sunar. 30'dan fazla çalışma alanıyla Belhaven'in sizin için çevrimiçi bir derecesi vardır.

Tüm sınıflar, kendi çalışma alanlarında lider olan deneyimli öğretim üyeleri tarafından Hristiyan dünya görüşü perspektifinden öğretilir. Sevecen öğretim üyelerimiz ve personelimiz başarınız için kararlıdır ve tüm öğrencilerimize kişisel destek sunar.

İşverenler eğitimli çalışanlar arıyor. 2020 yılına kadar, tüm işlerin% 65'i lise sonrası eğitim gerektirecek. Belhaven University Online bir derece, bugünün işyerinde gerekli olan eğitimsel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bugünün küresel ekonomisinde başarılı olmak için gereken araçlarla başarılı bir Belhaven mezunu olmak için bugün başvurun.

Konumlar

  • Jackson

    Peachtree Street,1500, 39202, Jackson

    sorular