Keystone logo
Bizintra

Bizintra

Bizintra

Tanıtım

NEDEN Bizintra ?

Çünkü biz sadece en iyisiyiz ...

Bizintra , finans eğitiminde dünyanın en çok aranan destinasyonlarından biridir. Bizintra ticaret eğitimi

... ve her gün kanıtlıyoruz!

Eğitimimizin ticaret sonuçlarımız kadar iyi olduğunu biliyoruz.

Bizintra

Buradaki amacımız, Bizintra gerçek yatırımcılarla canlı ve interaktif oturumlar aracılığıyla tutarlılığınızı ve karlılığınızı artırabileceğiniz bir platform Bizintra . Ekibimiz 60 yılı aşkın kurumsal pazarda sürekli başarılı olan yüksek profilli tüccarlardan oluşmaktadır.

Ne bekleyebileceğinizi?

 • Küresel Tanınmış Tüccarlar
 • Günlük Ticaret Sinyalleri
 • Kanıtlanmış Stratejiler
 • Canlı
 • Özel Ticaret Desteği
 • Özel Trader Forumları
 • Uzman Mentorluğu
 • Katı Risk Yönetimi Politikası

Ya derslerden herhangi birini özlersek?

Onları talep üzerine izle

Üyenizin bölgesinde, size uygun olan tüm dersleri ve izlemeye hazır olanları bulabilirsiniz. Öğrencilerinizin çoğunun bir işi olduğunu ya da okula gittiğini, endişelenmediğini, sizi unutmadıklarını biliyoruz! videoları her zaman web sitesinde yüklediğinizden emin olun, böylece istediğiniz zaman onları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Müfredatımızın kapsamı:

 1. Ticari Hatalar
 2. İyi
 3. Ticaret boyutlandırma
 4. Ekonomik göstergeler
 5. Destek
 6. Bizintra Günü Ticaret (Girişler)
 7. Bizintra Günü Ticaret (Çıkış)
 8. Portföy Seçimi
 9. Marj, Kaldıraç ve Swap
 10. Borsa Endeksleri
 11. Döviz Piyasaları
 12. Emtialara Giriş

...ve daha fazlası

Harika, bunun için ödeme yapmak zorunda mıyım?

Hayır

Öğrenirken, ücretlerinizi minimumda tutmak için sponsorlarla çalışıyoruz. Eğitiminizin sponsorları, özenle seçtiğimiz ortak brokerlardır. Tamamen düzenlenmiş bir ticaret ortaklarıdır ve eğitiminizin maliyetini bizimle birlikte karşılar. Sizin tarafınızdan tek şart, kişisel işlem hesabınızda küçük, tamamen iade edilebilir bir depozitodur. Hesabınız açıldıktan ve finanse edildikten sonra, programımıza ve ticaret odalarınıza erişiminizi açacağız.

Eğitimime kim sponsor oluyor?

AVATrade

Ticaret ortaklarımızdan tamamen bağımsızız, bu nedenle odak noktamız sadece öğrencilerimizin eğitim ve destek seviyelerine yöneliktir. Bizintra , eğitim paketlerimiz için mümkün olan en iyi teklifi pazara sunmak için son 12 ay boyunca dünyanın her yerinden brokerler ile ilişkiler geliştirmektedir. Bu komisyoncuları, ticaretin sizin için olup olmayacağını kesin olarak belirlemek için düşük riskli, düşük maliyetli bir yol sunmak için kullanıyoruz ve ücret alınmadan bir ticaret eğitimi almanız için bir araç olarak bakmanız gerekiyor. Hem AVATrade hem de CityIndex tamamen ticari kuruluşlar tarafından düzenlenir, bunlarla yapılan herhangi bir ödeme sadece sizin kontrolünüzde olup garantidir.

Konumlar

 • Dublin

  NovaUCD, Belfield Innovation Park, University College Dublin, Belfield, Dublin 4 Dublin, Ireland, , Dublin

sorular