Keystone logo
© Brunel University London
Brunel University London

Brunel University London

Brunel University London

Tanıtım

İngiltere'nin etkileyici mühendisi Isambard Kingdom'ın adını alan Brunel University London , Brunel, 1966'da kapılarını açtığından beri sürekli olarak akademik mükemmellik sunmuştur. uluslararası görünüm (Times Higher Education World Üniversite Sıralaması 2020).

Üniversite, Brunel'in programlarını geliştiren ve dünyaca ünlü araştırmalarını sunan ünlü akademisyenleriyle gurur duymaktadır. Bu eğitimciler, işyerinde uygulamak için gerçek dünya becerileri sağlayarak, kariyerlerini ödüllendirmek için mezunlar hazırlar.

132657_Bruneluniversityprofile.jpg

Tarih ve Eğitim

Brunel University London adını İngiltere'nin en önemli mühendislerinden biri olan Isambard Kingdom Brunel'den almıştır. Birkaç Brunel mezunu, halk sağlığı akademisi dünyalarında, halk sağlığı ekonomisi ve bulaşıcı hastalık kontrolü gibi alanlarda ve imalat, inşaat mühendisliği ve hizmet ve devlet sektörlerinin mühendislik alanlarında lider olmaya devam etti.

Üniversite, İngiltere'deki tüm yükseköğretim kurumlarının karşılaması gereken ulusal beklentileri belirleyen Kalite Güvence Ajansı tarafından yayınlanan İngiltere Yüksek Öğretim Kalite Kodunun belirlediği akademik standartlara uymak için sürekli çaba göstermektedir. Üniversitenin süreçleri ve prosedürleri, öğrencilerin ve mezunların beklediği yüksek akademik standartları ve eğitim kalitesini sağlamak için İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda'daki Yüksek Öğretim Yeterlikleri Çerçevesini (FHEQ) tutarlı bir şekilde karşılar.

Brunel'de, kendi alanlarında uzman saygın olan tutkulu akademisyenler ile çalışıyorsunuz. Bu akademisyenler, mezuniyetten sonra başarı için ihtiyaç duyduğunuz eğitimsel ve kişisel becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmaya kararlıdır.

Araştırma

Brunel University London , dünyanın önde gelen araştırmalarına kendini adamıştır ve akademik titizliği, hükümetin, endüstrinin ve küresel kar ve kar amacı gütmeyen sektörlerin ihtiyaçları ile harmanlamaktadır - karmaşık, ekonomik, kültürel ve sosyal fayda sağlamak için karmaşık zorluklara yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Online Eğitim

Brunel'in çevrimiçi öğrenme platformu, programınızı programınıza ve dış taahhütlerinize uygun bir zamanda ve yerde incelemenizi sağlar. Üniversitenin web konferansı özelliği, diğer öğrencilerle etkileşime girmenizi sağlar ve canlı video yayınlarına erişimi paylaştı.

Eğitiminiz sırasında aşağıdakilere erişebileceksiniz:

 • Eğitim materyallerinin kullanımı: Kaynaklarınız arasında video konferanslar, vaka çalışmaları, sınıf forumları ve podcast'ler bulunmaktadır.
 • Destek ve rehberlik: Özel program öğretmeniniz, çalışmalarınız boyunca akademik gelişiminizde size rehberlik edecektir.
 • Sanal kampüsünüz: Herhangi bir yerden çalışın ve dünyadaki benzer düşünen uzmanlarla bağlantılar kurun.
 • Açık Kütüphane: Çevrimiçi öğrenciler, kitaplar, makaleler ve elektronik kaynaklar için Brunel'in geniş dijital kütüphanesine tam erişime sahiptir.

Neden bizi seçmelisiniz

 • Brunel University London , mezuniyet başlangıç maaşları için İngiltere’nin en iyi 25 üniversitesinden biri olarak derecelendirilmiştir.
 • %72 dünya lideri / uluslararası düzeyde mükemmel araştırma çıktısı.
 • Araştırma yoğun ilk 40 üniversite arasında yer aldı ve Times Higher Education Impact Rankings 2022'de dünya genelinde 58. sırada yer aldı.
 • Times Higher Education World University Rankings 2023'e göre Brunel University London uluslararası görünüm açısından Birleşik Krallık'ta 4. ve dünyada 20. sırada yer almaktadır.
 • Brunel, mezunlarını toplumun zorluklarını küresel ölçekte ele almak için pratik becerilerle donatıyor ve onları son derece deneyimli eğitmenlerin araştırma odaklı eğitimi ile hazırlıyor.
 • %100 çevrimiçi derece ile her zaman, her yerde eğitim alın.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

 • London

  London, Birleşik Krallık

  sorular