Keystone logo
Brunel University London Psikolojik Bilimler (Dönüşüm) MSc çevrimiçi
Brunel University London

Psikolojik Bilimler (Dönüşüm) MSc çevrimiçi

Online

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 12.255

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

Psikolojik Bilimler (Dönüşüm) MSc çevrimiçi

Brunel University London Psikolojik Bilimler (Dönüşüm) MSc çevrimiçi psikoloji bilimleri pratik uygulamaları ve toplum üzerindeki etkileri hakkında kapsamlı bir anlayış kazanmak isteyen psikoloji olmayan kökenli öğrenciler ve çalışan profesyoneller için oluşturulmuştur.

Bu çevrimiçi psikolojik bilimler kursu, sizi araştırma yöntemleri, psikolojik teori, istatistik ve rapor hazırlama dahil olmak üzere psikoloji alanındaki farklı alanlarla başa çıkmaya hazırlayacaktır. Konunun tarihsel ve kavramsal meselelerini keşfedecek ve geniş bir kariyer yelpazesi veya daha fazla çalışma için (örneğin doktora, ClinPsyD, DEdPsy) küresel olarak aranan becerileri geliştireceksiniz.

BPS Akredite

Psikolojideki bu çevrimiçi yüksek lisans, İngiliz Psikoloji Derneği (BPS) tarafından akredite edilmiştir, bu da tanınmış psikoloji mesleklerinde kariyer yapmak için gerekli olan mezuniyetten sonra İngiliz Psikolojik BPS'sinden Lisanslı Üyelik için Lisans Temeli (GBC) almaya uygun olacağınız anlamına gelir.

Brunel University London

Brunel University London , adını İngiltere'nin en etkili mühendislerinden biri olan Isambard Kingdom Brunel'den almaktadır. Mezunlarımız inşaat mühendisliği alanında onun izinden gitmeye devam ederken, aynı zamanda dünya çapında imalat, hizmet ve devlet sektörlerinde çalışmaktadır. Brunel'in 'Uluslararası Görünümü' dünyanın en iyileri arasında kabul edilir, 2021 Times Yüksek Öğretim Dünya Üniversite Sıralamasında 28. sırada yer alır ve gerçek dünyada başarı için gereken akademik ve kişisel becerileri geliştirmenize yardımcı olmaya kendimizi adadık.

  • %72 dünya lideri / uluslararası düzeyde mükemmel araştırma çıktısı.
  • Araştırma yoğun ilk 40 üniversite, dünya çapında 58. Times Higher Education Impact Rankings 2022.
  • Uluslararası Görünüm için İngiltere'de 4., Times Higher Education Dünya Üniversite Sıralaması.
  • %100 çevrimiçi derece ile her zaman, her yerde eğitim alın.

Brunel University London","author_url":"","source":""}" />

132659_Psychology1_4380.jpg

Çevrimiçi Eğitim

Çevrimiçi eğitim, size evinizden ayrılmadan uluslararası kabul görmüş bir Birleşik Krallık yüksek lisans derecesi kazanma fırsatı verir. Kampüs derslerine katılmak zorunda değilsiniz, yani işinize yarayan zamanlarda online platformda izleyebilirsiniz. Eğitiminiz süresince şunlara erişebileceksiniz:

  • Eğitim materyallerinin kullanımı: Kaynaklarınız video dersleri, vaka çalışmaları, sınıf forumları ve podcast'leri içerecektir.
  • Destek ve rehberlik: Özel program öğretmeniniz, akademik gelişiminize ilk günden itibaren rehberlik edecektir.
  • Sanal kampüsünüz: Herhangi bir yerden çalışın ve dünya çapında benzer düşünen profesyonellerle bağlantılar kurun.
  • Açık Kütüphane: Çevrimiçi öğrenciler, kitaplar, makaleler ve elektronik kaynaklar için Brunel'in geniş dijital kütüphanesine tam erişime sahip olacaklar.

Derecenizi çevrimiçi olarak okuyarak, dünyadaki öğrenci ve profesyonellerden oluşan bir ağa katılacak, hayatlarını zenginleştirmek için öğrenme ve bağlantı kurmaya ve ödüllendirici kariyerlere yönelik bir sonraki olumlu adımları atmaya başlayacaksınız.

Öğrenciler ayrıca Brunel'in Mesleki Gelişim Merkezine (PDC) de erişebilecekler. Mesleki Gelişim Merkezi, öğrencilerin uluslararası iş piyasasında öne çıkmaları ve etkili bir kariyere hazırlanmaları için gereken becerileri ve deneyimleri geliştirmelerine yardımcı olarak istihdam edilebilirliğini artırır.

Son zamanlarda, öğrenciler tarafından ülkedeki en iyi 5. Kariyer Hizmeti olarak oylanan Brunel'in Mesleki Gelişim Merkezi, deneyimli personeli ve olağanüstü kariyer desteğine saygı duyuyor. Brunel'in PDC takımı, profesyonel hedefler geliştirme ve ulaşma aşamalarında öğrencilere rehberlik eder ve etkili uygulamalar yazmada ve öğrencileri görüşmelere hazırlamada yardımcı olur. Her yıl, ekip seçtikleri alanda potansiyel işverenlerle buluşmaları ve iletişim kurmalarını sağlamak için kariyer fuarlarını ve sektöre özel etkinlikleri koordine eder.

Brunel University London","author_url":"","source":""}" />

132661_Psychologyexperiment03_13007.jpg

süre

1 yıl tam zamanlı, 2 yıl yarı zamanlı

kabul

Okul Hakkında

sorular