Keystone logo
College For Adult Learning

College For Adult Learning

College For Adult Learning

Tanıtım

Registered Training Organization (RTO) olarak kurulan College For Adult Learning ( CAL ), son 10 yılda binlerce yaşamda gerçek bir fark yaratmaktadır. College For Adult Learning vizyonumuz, öğrenciler için gerçek sonuçlar yaratmaya odaklıdır. Özelleştirilmiş öğrenme yolculukları, ilgi çekici ve sektöre uygun kurs içeriği, ekstra çalışma kaynakları ve araçlar aracılığıyla öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya kararlıyız.

College For Adult Learning öğrencilere ısmarlama çevrimiçi kurslar sunma şeklimizi şekillendiren üç temel ilkemiz var. Bizimle çalışmak sadece bir kağıt parçasının ötesine geçiyor. College For Adult Learning kursuyla, kendi dünyanızı şekillendirmek için ilham alabilirsiniz - benzersiz destek, gerçek hayatta uygulanabilir beceriler ve bilgiler edinin ve esnek öğrenmenin tadını çıkarın.

Benzersiz bir öğrenci deneyimi sağlamaya, destekleyici bir çevrimiçi öğrenme ortamı üzerine inşa etmeye, kurs içeriğine 7 gün 24 saat erişime ve mentorluk ve destek için deneyimli endüstri profesyonelleriyle bağlantı kurmak için sınırsız fırsatlar sağlamaya odaklanıyoruz.

Konumlar

  • Mitcham

    Mitcham Road,630, 3132, Mitcham

    sorular