Keystone logo
Caldwell University Online

Caldwell University Online

Caldwell University Online

Tanıtım

Caldwell Üniversitesi bir değil-kar Katolik üniversitesi 1939 yılında kurdu. Aziz Dominic ve Katolik geleneğinden esinlenilmiş, öğrencilerin hayatlarında fark yaratan ve eleştirel düşünme gerçeği takip ve adil bir topluma katkıda bulunmak, liberal sanat ve mesleki çalışmalar yoluyla hazırlar.

uygunluk

Caldwell Üniversitesi'nde, biz busywork inanmıyorum. Online programların her uygun ve uygun fiyatlı. Onlar gerçek hayat uygulaması ile araştırma karışımı. anlamlı işbirliği ve projeler sayesinde, bilgi ve hemen uygulayabilirsiniz yeni rafine becerileri sağlamak. online topluluk değerli bir parçası olarak bütünsel Destek, özel öğretim size destekleyici olacaktır. size hedeflerinize ulaşmak, böylece Biz mentorluk ve rehberlik sağlayarak başarıya derin bir bağlılık göstermektedir. zamanında Hazırlık

Bu gün, sizin gibi yetişkinler uzun kimlik aranılır kazanmak ve amaçlarına ulaşmak için okula dönüyor. Bizim online programlar, uygun, esnek ve uygun fiyatlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Caldwell Üniversitesi Hemşirelik, eğitim ve iş sektörlerinde hızla büyüyen kariyer içinde ilerlemek için becerileri sağlayabilir.

Milli Tanıma

Son zamanlarda US News & World Report "En İyi Yüksek Okullar 2015" tarafından bir Tier 1 kurum olarak sıralanır. affordablecollegesonline.org Devlet Çevrimiçi College 2016 yılında Best devlet içerisinde 2. sırada

Bölgesel Akreditasyon

2015 Amerika Birleşik Devletleri Uzaktan Eğitim Derneği (USDLA®) Kar Üyesi. Caldwell Üniversitesi (267) 284- 5000 Yükseköğretim Orta Amerika Komisyonu, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104, tarafından akredite edilmiştir. BSN programına Çevrimiçi RN Collegiate Hemşirelik Eğitim Bir Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036, (202) 887-6791 Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

  • Caldwell

    Caldwell University, 120 Bloomfield Avenue, NJ 07006, Caldwell

sorular