We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

California Institute of Arts & Technology

California Institute of Arts & Technology

California Institute of Arts & Technology

Tanıtım

California Institute of Arts & Technology, öğrencilerin rekabetçi BT alanında kariyerlerini başlatmalarına ve ilerletmelerine yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış ödüllü bir teknik kolejdir. 100 çevrimiçi bir üniversiteyiz ve sizi BT alanındaki ilk işinize hazırlayan kişiselleştirilmiş bir öğrenci deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz. Uygulamalı öğrenme, bire bir özel ders, endüstri sertifikasyon atölyeleri, kişiselleştirilmiş kariyer koçluğu, özgeçmiş oluşturma ve daha fazlasını içeren küçük sınıflar sunuyoruz. Ayrıca, tüm kurslarımız istiflenebilir, böylece özgeçmişinizi oluşturmak ve kariyerinize başlamak için yol boyunca kilometre taşları ve endüstri sertifikaları kazanabilirsiniz.

CIAT'ta Siber Güvenlik, BT Yönetimi, Ağ Oluşturma, Yazılım Geliştirme veya Veri Analitiği alanlarında kendi evinizin rahatlığında tam akredite bir derece kazanabilirsiniz.

Bugün başvurun ve hayallerinizdeki teknoloji kariyerini oluşturmaya başlayın!

Degerlerimiz

 • Eğitim ve öğrenci başarısı konusunda tutkuluyuz.
 • Çalışanlarımızda ve öğrencilerimizde dürüstlüğe ve mükemmelliğe değer veriyoruz.
 • Kendimize ve öğrencilerimize haysiyetli ve saygılı davranıyoruz.
 • Öğrencilerimizin başarılı olmasına daha iyi yardımcı olmak için okulumuzda yeniliğe inanıyor ve teşvik ediyoruz.
 • Öğrenci merkezli bir odağımız var ve bizim başarımızın öğrencinin başarısına eşit olduğu hedeflere ulaşma konusunda son derece kararlı insanlar istiyoruz.
 • Eylemlerimizden sorumluyuz ve hatalar meydana gelirse, gelecekteki hataları önlemeye ve ilerlemeye odaklanıyoruz.
 • Her öğrencinin daha iyisini yapabileceğine ve hedeflerine ulaşabileceğine dair samimi bir inançla, her zaman gelişmenin yollarını arayan bir büyüme zihniyetine sahibiz.
 • Her çalışanın davranış ve profesyonellik açısından örnek olmasını, öğrencilere ve iş arkadaşlarına rol model olmasını bekliyoruz.

Eğitime yaklaşımınızı yeniden gözden geçirmenin zamanı geldi.

Bir işiniz var ama kariyer mi yapmak istiyorsunuz? CIAT, geleneksel dört yıllık veya devlet üniversitesi deneyiminin ötesinde yeni bir eğitim yaklaşımına öncülük etmektedir. CIAT mezunları programlarını yenilikçi bir deneyim portföyü ile tamamlar ve talep gören teknoloji işleri için rekabet edebilecek benzersiz bir konuma sahip olurlar. İster yeni başlıyor, ister kariyer değişikliği yapıyor ya da sivil hayata geri dönüyor olun, CIAT sizi başarıya hazırlayacaktır.

Uygulamalı EğitimKüçük SınıflarCanlı Online KurslarKişiselleştirilmiş Kariyer HizmetleriTam Akredite Teknik Kolej

Derece + sertifikalar = Her iki yolun da en iyisi

Hem kısa vadeli hem de uzun vadeli hedeflerinize birlikte ulaşın. Diplomanız için çalışırken teknik becerilerinizi geliştirin, sertifika alın ve yeni kariyerinize hızla başlayın. Kapsamlı BT müfredatımız, işverenlere becerilerinin sınıfın ötesine geçtiğini kanıtlayan ve kariyer gelişimi için fırsatlar sunan 24 sektör sertifikasını kapsamaktadır.

233738_certificates.png

kabul

CIAT ile yolculuğunuza başlamaya hazır mısınız? Şu andan daha iyi bir zaman yok. California Sanat ve Teknoloji Enstitüsü'nde kabul sürecini 1, 2, 3 kadar kolay hale getirdik. BT, yazılım geliştirme, grafik tasarım veya web alanlarında diploma veya sertifika kazanmaya giden yolu hızlı bir şekilde başlatmak için bu adımları uygulamanız yeterlidir. tasarım. Programlarımıza gösterdiğiniz ilgiyi gerçekten takdir ediyoruz ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

 1. Randevu Alın
  Sizi öğreniyor ve hangi programın size en uygun olacağını belirliyoruz.
 2. Çevrimiçi başvurun
  Kolayca başvurabilmeniz için çevrimiçi başvuru sürecimizi kolaylaştırdık.
 3. Mali Yardım Desteği Alın
  Mali yardım seçeneklerini keşfetmek ve başvurmak için bir Mali Yardım danışmanıyla konuşun.
 4. Kabul Belgelerini Gönderin
  Lise diplomanızın bir kopyasını ve gerekli belgeleri Kabul Ofisine gönderin.
 5. Kayıt olun!
  Tebrikler! Bu yolculuğu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Kabul Belgeleri

Ek Malzemeler

Başvurunuzu tamamladıktan sonra lise diplomanızın veya eşdeğer belgenizin bir kopyasını Kabul Ofisimize gönderdiğinizden emin olun. Ek belgeler GED, DD-214 ve üniversite transkriptlerinizi içerebilir.

Okulastik Düzey Sınavı

Üniversite düzeyinde altı dönem kredi saatinden daha azını kazandıysanız, Scholastic Level Exam'i (SLE) tamamlamanız gerekir. Başvurunuzu gönderdikten sonra size e-posta yoluyla sınav bağlantısını göndereceğiz.

Kimlik kanıtı

Başvurunuzu tamamladıktan sonra, resmi olarak verilmiş, fotoğraflı ve yaşınızı gösteren bir kimlik belgesini (örn. sürücü belgesi veya resimli pasaport) Kabul Ofisimize göndermeniz gerekmektedir.

Burslar ve fon sağlama

Planning ahead and applying for financial aid can be a daunting task. CIAT is here to help. We offer assistance in applying for scholarships, federal aid, private loans, and monthly payment plans to help you build an affordable and manageable education plan.

Financial Aid

Our Financial Aid Office is committed to providing assistance to qualified students who would otherwise be unable to pursue the attainment of their educational and professional goals. To begin your application process, first complete the government’s FAFSA form at fafsa.gov. Our school code is 042598. You’ll need this and financial documents, like tax returns and pay stubs, to complete the application. You must re-apply for FAFSA for every year.

Cal Grant

Cal Grants are for students who are pursuing an undergraduate degree or vocational or career training and do not have to be repaid. Cal Grant applicants must apply using the FAFSA or CA Dream Act Application by the deadline and meet all eligibility, financial, and minimum GPA requirements of either program. Grants are for students attending Universities of California, California State Universities California Community Colleges, or qualifying independent and career colleges or technical schools in California.

Military Benefits

After their service, many veterans choose to move into the field of IT. The GI Bill® can be used not only for an Associate’s or Bachelor’s degree in information technology but it can also be used for many of the invaluable certifications required. In fact, due to DoD 8570.01, a Department of Defense directive requiring information assurance personnel to be certified, IT certification can be mandatory for most DoD-related positions.

Scholarships

In addition to CIAT-offered scholarships, you will have access to a database where you can research different outside scholarships that have been made known to CIAT through other students, organizations, and businesses. You are free to apply to as many of these scholarships as you’d like. Just make sure you report any outside scholarships you receive to the Student Financial Services Office so we can apply them to your package.

Private Loans

When scholarships and federal financial aid aren’t enough, private loans help you cover any remaining personal investment balances. CIAT offers Sallie Mae to support the needs of students with a wide range of credit backgrounds and financial histories.

Öğrenci Görüşleri

</p>

Sürekli Eğitim ve Öğretim Akreditasyon Konseyi

CIAT, Sürekli Eğitim ve Öğretim Akreditasyon Konseyi'nden (ACCET) gururla akreditasyon kazanmıştır. Bu onayı genel misyonumuzun, sunduğumuz eğitimin kalitesinin ve fakültemizin itibarının değerlendirilmesi yoluyla kazandık. Akreditasyonumuz sayesinde, kaliteli ve tanınmış bir derece kazanmak için çalışırken bize güvenebilirsiniz. ACCET, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından ulusal düzeyde tanınan bir akreditasyon kurumu olarak listelenmiştir.

Özel Ortaöğretim Sonrası Eğitim Bürosu

California Sanat ve Teknoloji Enstitüsü, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından Federal Öğrenci Yardımı sunmak üzere onaylandı. Federal Öğrenci Yardımı hibeleri ve kredilerine başvurmak ve sizi uygun programlarımızla eşleştirmek için Federal Öğrenci Yardımı için Ücretsiz Başvurunuzu (FAFSA) çevrimiçi olarak gönderme sürecinde size adım adım rehberlik edeceğiz. Verilen mali yardımın toplam miktarı gelirinize ve ihtiyacınıza bağlı olacaktır.

Department of Education

California Sanat ve Teknoloji Enstitüsü, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından Federal Öğrenci Yardımı sunmak üzere onaylandı. Federal Öğrenci Yardımı hibeleri ve kredilerine başvurmak ve sizi uygun programlarımızla eşleştirmek için Federal Öğrenci Yardımı için Ücretsiz Başvurunuzu (FAFSA) çevrimiçi olarak gönderme sürecinde size adım adım rehberlik edeceğiz. Verilen mali yardımın toplam miktarı gelirinize ve ihtiyacınıza bağlı olacaktır.

ABD Gazi İşleri Bakanlığı

Kaliforniya Sanat ve Teknoloji Enstitüsü, uygun olanlara 11 Eylül Sonrası GI Bill® ve Sarı Kurdele Programı da dahil olmak üzere VA avantajları sunmak üzere onaylanmıştır. Askeri dostu bir kolej olan California Sanat ve Teknoloji Enstitüsü, askeri öğrencilerimizin her bireyin uygun öğrenim avantajlarını anlamalarına yardımcı olmak için özel personele sahiptir. Öğrencilerimizin diploma ve sertifika programlarımızı tamamlamasını sağlamak için VA danışmanlarıyla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Genel Hizmetler Yönetimi

California Sanat ve Teknoloji Enstitüsü, GSA onaylı bir tedarikçidir ve seçilmiş sözleşmeler aracılığıyla eğitim ve öğretim programları sunmaktadır. Askeri dostu bir kolej olarak, devlet güvenlik izninizi korumak için belirli BT sertifikalarını korumanın önemini anlıyoruz. Aktif görevli üyeler ve gaziler için dokuz farklı programın yanı sıra, eğitiminizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak sertifikalar ve uygulamalı eğitim kombinasyonu sunuyoruz.

Kaliforniya Rehabilitasyon Departmanı

Kapımızdan içeri giren her öğrencinin bir şekilde yardımımıza ihtiyacı var; doğru programı seçmek, finansal yatırımlarını yönetmek veya istihdam engellerini aşmak. Her öğrencinin eğitim yolculuklarında başarılı olmak için eşit fırsatlara sahip olması gerektiğine inanıyoruz; bu nedenle Kaliforniya Sanat ve Teknoloji Enstitüsü, engelli öğrencilere en uygun konaklama imkanlarını sağlamak için Kaliforniya Rehabilitasyon Departmanı ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Konumlar

 • National City

  Mile of Cars Way, 401 Suite 100, 91950, National City

sorular