We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

CALIMT

CALIMT

CALIMT

Tanıtım

Herkes İçin Uygun Fiyatlı Eğitim

Kaliteli eğitimin uygun maliyetli ve erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. ONLINE çalışmalarını uluslararası bir odakta sürdürmek isteyenler için önde gelen üniversite olarak kabul edilen CALIMT , yenilikçi bir öğrenme platformu sunarak ve bir sonraki iş lideri dalgasını inşa ederek uluslararası öğrenci nüfusuna hizmet etmeyi hedefliyor! Bizim eşsiz MBA

rawpixel.com / Pexels

115929_pexels-photo-1643323.jpeg

Biz Kimiz

California Yönetim Enstitüsü

California Yönetim ve Teknoloji Enstitüsü, işletme, üretim, mühendislik, eğitim ve hükümet gibi farklı endüstrilere yayılan çevrimiçi çalışma programları sunmaktadır.

Programlarımızı çevrimiçi olarak sunarak, öğrencilerimizin kendi evlerinin rahatlığında veya çevresinde olabilecekleri yerde ders almalarına izin verirken, sınıf ortamını yansıtan yenilikçi bir öğrenme platformu oluşturarak tasarruflarımızı öğrencilerimize aktarabiliriz. küre.

Neden CALIMT ?

 • Esnek müfredat - Yoğun çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır
 • Yetkilendirilmiş ABD derecesi - Meslektaşlarınız arasında öne çıkın ve kariyerinizi ilerletin.
 • Lider olmayı öğrenin - Bir ömür boyu sürer!
 • Ekonomik - ABD'deki akredite üniversiteler arasında en düşük öğrenim oranları
  • Faizsiz ödeme planları.
  • Burslar.
  • Borçsuz mezun
 • Eşsiz Öğrenci Desteği - Kendiniz için öğrenin, ama asla kendiniz değil. CALIMT umurunda!

Neden CALIMT ? Eğitim ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kendimizi adadık. Kendine şunu sor… Neden CALIMT değil?

Kampanya Oluşturucuları / Unsplash

115930_photo-1542744095-0d53267d353e.jpg

Görevimiz

California Yönetim ve Teknoloji Enstitüsü'nün misyonu, kültürler arası farkındalığa vurgu yaparak, küresel yönetim ve kariyer eğitiminin ticari, ekonomik ve sosyal konularını ele alan dinamik bir uzaktan öğrenme ortamı sunmaktır.

Hedeflerimiz

 1. Farklı kültürlerde iş yaparken bireylere yardımcı olmak için kültürel farklılıkların kültürel hassasiyetini ve farkındalığını teşvik edin.
 2. Ticari profesyonelleri, etik ve sosyal sorumluluk sahibi liderler olarak eğitin.
 3. Öğrencileri, muhasebe, finans, insan kaynakları yönetimi, pazarlama ve operasyonlar gibi kilit iş işlevleri hakkında daha iyi bir anlayış kazanmaları için eğitin.

Hedeflerimiz

 1. Son derece rekabetçi bir küresel pazarda başarı için temel olan temel iş kursları sağlayın.
 2. Geleneksel yönetim eğitimi, kültürel çalışmalar ve işbirliğine dayalı öğrenmeye diğer kültürlerden gelenlerin eşsiz bir karışımı kullanın.
 3. Öğrencilerin bir ders içeriğini birden fazla kültürel mekana uygulayabilmesi için her dersin kültürel yönlerini dahil edin.
 4. Müfredat boyunca kurumsal sosyal sorumluluk (CSR) ve iş etiğini vurgulayın.
 5. Örgütlerde liderliğe odaklanın ve öğrenciler için etkin küresel ticaret iletişim becerileri geliştirin.

İletişim detayları:Tel: 1 949-872-2224www. CALIMT .edu Evet, ilgilenen bir arkadaşım var! Facebook'ta bizi kontrol edin!WhatsApp Numarası:href = "https://wa.me/19498722224

Konumlar

 • USA Online

  USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

 • Irvine

  2361 Campus Dr., Suite 180, CA 92612, Irvine

sorular