Keystone logo
Campbellsville University Online

Campbellsville University Online

Campbellsville University Online

Tanıtım

Campbellsville hakkında

Campbellsville, öğrencilerin eğitimlerine devam etmeleri için erişilebilir fırsatlar sağlamak üzere çok sayıda dinamik çevrimiçi derece sunar. Çevrimiçi derece programları genel çalışmalar, iş idaresi, ceza adaleti, eğitim, bakanlık ve ilahiyat, hemşirelik ve sosyal hizmet alanlarında sunulmaktadır. Campbellsville'in profesörleri, öğrencilerin kariyer yollarına uygulanabilecek ilgili bir eğitim almalarını sağlar. Buna ek olarak, uygun fiyatlı çevrimiçi programlarımız, nasıl öğrendiklerinde esneklik isteyen veya iş ve aile sorumluluklarını dengelemeye ihtiyaç duyan öğrenciler için idealdir.

Campbellsville Üniversitesi Misyon Beyannamesi

Campbellsville Üniversitesi, sertifikalar, lisans ve yüksek lisans programları ile birlikte kredisiz teknik programlar sunan kapsamlı bir Hıristiyan kurumudur. Üniversite, özenli bir ortamda kişisel gelişimi, bütünlüğü ve profesyonel hazırlığı teşvik eden liberal sanatlara sağlam bir şekilde dayanan akademik mükemmelliğe adanmıştır. Üniversite, öğrencileri yaşam boyu öğrenmeye Hristiyan hizmetkâr liderler olarak hazırlar, doktora düzeyinde uygulama yapmak için gelişmiş araştırmaları kullanarak bursu sürdürür ve çeşitli, küresel bir toplumda aktif katılım sağlar.

Çevrimiçi Lisans Dereceleri

BS İşletme Bölümü

Eğitim ve Öğrenim Lisans Dereceleri

Diğer Çevrimiçi Lisans Dereceleri

Temel değerler

      • Geleneksel, teknik ve çevrimiçi sistemler aracılığıyla profesyonel öncesi sertifikalar, ön lisans, lisans ve yüksek lisans programları aracılığıyla akademik mükemmelliği teşvik etmek.
      • Lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki programlarda titizlik ve alaka düzeyiyle akademik mükemmelliğe ulaşmak.
      • Öğrenci başarısı için elverişli bir ortam sağlamak.
      • Mesih merkezli bir toplumda çeşitli perspektiflere değer vermek.
      • Hizmetli liderliği ve etkili gözetim modelini yapmak.

Neden CU Online?

Büyümenize Odaklı

Sanat ve bilimdeki çok yönlü eğitimimiz, kişisel ve profesyonel gelişiminizi teşvik etme hedefimizin merkezinde yer alır.

İnanç Temelli Eğitim

1906'da bir Hristiyan üniversitesi olarak kurulan, farklı bakış açılarını memnuniyetle karşılıyor ve öğrencileri Hristiyan hizmetkâr liderler olmaya hazırlıyoruz.

Uygun Fiyatlı ve Kullanışlı

Campbellsville, öğrencileri için uygun fiyatlı eğitim sağlamayı amaçlamaktadır. Çevrimiçi derece programlarımız, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çalışabilmeniz için uygun bir formattadır.

Akreditasyonlar ve Ödüller

Bölgesel ve gelişmiş akreditasyonlarımızın yanı sıra, eğitimdeki mükemmelliğimiz için aşağıdaki kuruluşlar tarafından da tanındık.

Konumlar

Konumlar
 • University Drive, 42718, Campbellsville

sorular