Keystone logo
© Carrianna Field
Campus Training

Campus Training

Campus Training

Tanıtım

176565_Capturadepantalla944.png

Campus Training hem ilk iş deneyimi arayan gençlere hem de iş değişikliği veya iyileştirme arayan profesyonellere hitap ediyoruz. Bunu yapmak için kurslarımız size aşağıdaki konularda eğitim sunar:

 • teknik meslekler

Sektörde çalışmak için ihtiyacınız olan teorik-pratik eğitimleri ilk günden itibaren size sağlıyoruz.

 • FP ücretsiz testler

Sizi FP'nin ücretsiz testlerine hazırlıyoruz

 • karşıtlıklar

Yerinizi alabilmeniz için ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir çalışma planı oluşturuyoruz.

Profesyonel hedefinizi seçin

Bunu başarmak için size tüm araçları veriyoruz

 • kişisel öğretmen

Pedagoji ve yetenek yönetimi konusunda uzmandır. Misyonu, hedefinize mümkün olan en kısa sürede ulaşmanız için eğitim ihtiyaçlarınıza ve olanaklarınıza uygun stratejik bir çalışma planı geliştirmektir. Onunla kişisel derslerde tanışacaksınız ve her zaman yanınızda olacak, sizi motive edecek ve her zaman size yardımcı olacak.

 • uzman öğretmen

İçerikle ilgili belirli şüphelerinizi çözecek farklı alanlarda uzman öğretmenlerimiz var. Sanal kampüsünüz aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz her an onlarla iletişim kurabilirsiniz. 48 iş saatinden daha kısa sürede size cevap verecekler.

Ek olarak, öğretim ekibimiz, eğitiminizle ilgili bilgi alanlarıyla ilgili düzenli olarak çevrimiçi dersler verir. Bunlarda, öğretmene şüphelerinizi sorma ve bunları kişiselleştirilmiş bir şekilde çözme fırsatınız var. Telederslere canlı olarak katılabilir veya daha sonra sanal kampüsünüz üzerinden istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

 • Kişiye özel çalışma yöntemi

Campus Training , eğitim için sürekli olarak yeni teknolojilerde yenilik yapıyoruz, bu nedenle ihtiyaçlarınıza tam olarak uyarlanmış bir e-öğrenme çalışma yöntemi geliştirdik.

Yılın 365 günü, günün 24 saati erişilebilen sanal platformumuz aracılığıyla nerede olursanız olun ve istediğiniz saatte eğitim alabilirsiniz. Tek bir tıklamayla bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan içeriği genişletebilir, pratik atölyeleri görebilir, öğretim materyallerini güncelleyebilir, bülten panosuna başvurabilir, sınavları indirebilir veya öğretmenlerinize sorular sorabilirsiniz. Ne zaman ve nerede istersen!

 • Çalıştaylar ve seminerler

Campus Training , doğrudan profesyonel gerçekliğe bağlı teorik-pratik eğitime kendimizi adadık. Eğitim atölyelerimiz ile her sektördeki en son trendleri öğrenecek ve gerçek bir profesyonel olmanın tüm sırlarını keşfedeceksiniz. Yüz yüze seminerlerimizde, öğretmeniniz size eğitiminizle ilgili en alakalı vaka çalışmalarını inceleme fırsatı verir.

 • profesyonel uygulamalar

Eğitimlerimizin çoğu, sektördeki şirketlerde 60 ila 300 saat arasında mesleki uygulamaları içermektedir. Edinilen bilgileri uygulamak, ticareti öğrenmek, özgeçmişinize ilk iş deneyimini eklemek ve profesyonel iletişim ağınızı genişletmek için en iyi fırsattır.

 • Nebrija Üniversitesi tarafından akredite edilmiş eğitim

Campus Training , Nebrija Üniversitesi'nin işbirliği merkezidir - yani bu üniversite, kursun içeriğini ve metodolojisini denetleyerek mükemmel kalitesini garanti eder. Sonuç olarak, Nebrija Üniversitesi tarafından akredite edilmiş dersleri alan tüm öğrenciler, aynı üniversite tarafından verilen ilgili eğitim sertifikasını alma hakkına sahiptir.

 • İşçi Oryantasyonu

İşe Yönelik Oryantasyon departmanımız, herhangi bir seçim sürecinde başarılı olmanız için size tüm anahtarları verecektir. Bir özgeçmişi nasıl çekici hale getireceğinizi, ilginizi çeken pozisyon için nasıl bir iş görüşmesi hazırlayacağınızı, nasıl bir iş geliştirme alacağınızı... ve çok daha fazlasını anlatacak!

 • İstihdam gözlemevi

Profiliniz ile aday arayan firmalarla iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Özgeçmişinizi ve iş ihtiyaçlarınızı inceliyor ve size en uygun iş tekliflerini size bildiriyoruz.

Konumlar

Konumlar
 • A Coruña

  C/Comandante Fontanes 1, 1º 15003, , A Coruña

  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • twitter

sorular