Keystone logo
Carey Theological College

Carey Theological College

Carey Theological College

Tanıtım

Carey Theological College

Kanada'nın Çevrimiçi Evanjelik Semineri

Carey Theological College diplomadan doktora derecelerine kadar uzanan akredite programlar aracılığıyla teolojik eğitim sağlar; yerel kiliseyi çevrimiçi kaynaklar, çalıştaylar, seminerler, inzivalar ve konferanslarla donatmak; ve benzersiz Hıristiyan topluluğumuz ve ikamet programımız aracılığıyla British Columbia Üniversitesi'nin mürit öğrencileri.

Carey Theological College olarak hedefimiz, hayatın her mevsimi için öğrencilik sunmaktır. Carey, öğrenciliğin pratikte ulaşılabilir, kişisel ve herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyor. Dünyanın, Tanrı'nın dünyada hâlihazırda yapmakta olduğu şeye katılmak için küresel topluluklarımızı etkileyen Hıristiyan liderlere ihtiyacı olduğunun farkındayız. Carey bu ihtiyacı iki temel alana odaklanarak karşılar:

Şekil Veren Pastörler: Carey'nin lisansüstü bakanlık kurslarının ve akredite edilmiş programlarının tümü, öğrencilerimizin her yerde ve her zaman eğitim alıp inançlarını geliştirebilmeleri için çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Eşsiz finansal modelimiz ile mezunlarımız, onları çok az borçla veya hiç borç olmadan etkili bir şekilde bakanlığa hazırlayan en yüksek akademik mükemmellik standartlarını yaşarlar. Etkileşimli öğrenme platformumuz, aktif öğrenmeyi ve hem öğrencilerin hem de eğitmenlerin derin katılımını teşvik eder.

Disiplinli UBC Öğrencileri: Carey'nin yurdu, UBC'deki eğitimleri sırasında Hıristiyan topluluğumuza olan inançlarını güçlendirmek isteyen lisans öğrencileri için güvenli bir yuvadır. Banyosu ve yemekleri olan özel bir oda artı benzersiz öğrenci öğrencilik deneyimimiz için uygun fiyatlar uyguluyoruz. Bir papaz bu öğrencilere Mukaddes Kitap çalışması, akıl hocalığı, ruhani inzivalar ve sosyal faaliyetlerde rehberlik eder. UBC'den mezun olduklarında, seçtikleri mesleklerde Hıristiyan liderler olurlar.

CAREY AKADEMİK PROGRAMLARI

CAREY, dokuz farklı yüksek lisans programı sunar. Her program farklı hedeflere ulaşmak, farklı ilgi alanlarına uymak ve yolculuğunuzu inançla ilerletmek için tasarlanmıştır.

Derece Programlarımız hakkında daha fazla bilgi için:

NEDEN CAREY'İ SEÇMELİSİNİZ?

Bugünün Hıristiyan bakanlığı, nitelikli ve yetenekli liderlerde bir düşüş gördü. Ancak Carey, Tanrı'nın kadınları ve erkekleri hizmete çağırmayı bıraktığına inanmıyor. Ruhban okulu genellikle evlerinden uzaktadır ve potansiyel öğrencilerin teolojik eğitim sunan bir okula erişebilmek için hayatlarını köklerinden sökmeyi düşünmeleri gerekir. Bunun da ötesinde, lisansüstü eğitim maliyetli olabilir. Borçla mezun olan öğrencilerin borçlarını öderken nerede ve nasıl görev yapacakları çoğu zaman sınırlıdır.

CAREY, ERİŞİLEBİLİR İlahiyat Eğitimi Sorununu Nasıl Ele Alıyor?

MODÜLER PROGRAM Pathways ÇEVRİMİÇİ ÖĞRENME
MODEL
ÖĞRETİM VE FİNANSAL
YARDIM

MODÜLER PROGRAM Pathways

Programlarımız, bir seviyenin diğerinin üzerine inşa edilebildiği ve öğrencinin kendi hızında daha yüksek bir dereceye doğru ilerlemesini sağlayan modüler bir kredi modeli üzerine inşa edilmiştir. Bu model, öğrencilerimize bir diploma kazanmak veya bir Pathway derecesini daha yüksek bir akademik dereceye hazırlamak için temel dersleri, program zorunlu dersleri ve seçmeli dersleri seçme esnekliği sağlar.

Carey'nin temel kurslarının tümü yılda bir kez verilirken, program gerekliliklerimiz ve seçmeli kurslarımız eğitmen müsaitliğine bağlı olarak her 3-4 yılda bir dönüşümlü olarak verilmektedir. Bu, yıl boyunca herhangi bir zamanda kurslara kayıt olabileceğiniz ve Pathway programınızın yolunda gitmeye devam edeceği anlamına gelir. Genel olarak, seçmeli dersler ve daha sonra uzmanlaşma için en büyük esnekliği bırakmak için zorunlu dersleri programın başlarında almayı planlamak akıllıca olacaktır.

Pathways modüler programımıza eksiksiz bir genel bakış için burayıtıklayın.

ÇEVRİMİÇİ ÖĞRENME MODELİ

Carey'nin British Columbia Üniversitesi ile olan ilişkisi, Öğrenme Teknolojilerindeki yenilikleri takip etmemize ve öğrencilerin öğrenme deneyimlerini geliştirmek için çeşitli platformlara erişimi kolaylaştırmamıza olanak tanır.

ZUM
Zoom, hem öğrenci arkadaşlarınız hem de öğretim üyelerinizle gerçek zamanlı toplantılar ve tartışmalara olanak sağlayan bir video/ses web konferansı ve işbirliği aracıdır. Yalnızca dersler için bir platform olmaktan ziyade, eşler arası öğrenme deneyimlerini ve topluluk büyümesini kolaylaştırmak için Zoom'u kullanıyoruz.
POPULİ
Populi, kayıt, ödeme, topluluk katılımı ve hatta kurslar için kullanacağınız merkezi platformlardan biridir. Populi, videoları, grup tartışmalarını, dosya paylaşımını ve günümüzde mevcut olan birçok populi LTI (Öğrenme Araçları İşlerliği) ile entegrasyonları kolayca yönetebilir.
EBSCO
Kurslar ve araştırmalar için kaynaklara erişmenize yardımcı olmak için Carey, EBSCO koleksiyonumuz aracılığıyla sürekli büyüyen bir dijital kitaplığa sahiptir. Öğrencilerin kitaplara paraları yetmediği veya bir kopyasını bulmakta zorlandıkları için öğrenmelerini kaçırmamaları gerektiğine inanıyoruz; Programlarımızdaki tüm öğrenciler için sınıflar için gerekli tüm kaynakları %100'e yakın ücretsiz hale getirmeye kendimizi adadık.

CAREY'DEKİ KURSLAR

Carey'nin kursları genellikle şu bölümleri içerir; Okuma, Forum Tartışması, Ödevler ve Çevrimiçi Sınıf.

ÖĞRETİM VE FİNANSAL

Carey'nin misyonu, her nesil, her kültür ve her topluluk için sadık Hıristiyan liderleri güçlendirmektir.

Misyonlarımıza ulaşmak için, ilahiyat eğitimini mümkün olduğunca erişilebilir kılmak için öğrenim ücretlerimizi rekabetçi tutuyoruz. Ek olarak Carey, çalışmayla ilgili masrafların azaltılmasına yardımcı olmak için çeşitli finansal yardım kaynakları sunabildiği için de mutlu. Öğrenim ücreti ve mali yardımhakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin veya web sitemizi ziyaret edin.

İstatistik

 • Uluslararası öğrenciler:

  95%

 • 0
 • Öğrenci / öğretim üyesi oranı:

  12 1'e

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

 • Vancouver

  Iona Drive,5920, V6T 1J6, Vancouver

  sorular