Keystone logo
© ©Carlow University
Carlow University Online

Carlow University Online

Carlow University Online

Tanıtım

Carlow Üniversitesi'nde yaptığımız her şey Sisters of Mercy'nin mirasını ve değerlerini bünyesinde barındırır. Kalbimizi öğrencilerimize, meslektaşlarımıza ve dünyaya açıyoruz ve topluluklarımızdaki acil ve uzun vadeli ihtiyaçları ele almak için pratik yollar arıyoruz.

Etik temelli çevrimiçi müfredatımız, öğrencileri seçtikleri mesleklerde etkin bir şekilde liderlik etmeye ve adil ve merhametli bir dünyayı teşvik etmeye hazırlar. Carlow, sınıf içinde ve dışında eğitime ve büyümeye inanır. Öğrencileri muhakeme, liderlik, analiz, karar verme ve iletişim becerilerini geliştirmeye teşvik ediyoruz. Carlow'daki dönüşümsel öğrenme deneyimleri ve çeşitli topluluk, öğrencilerin kariyere hazır, şefkatli profesyoneller olurken tam potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olur.

Tamamen yatırım yapan öğretim üyeleri, başarıya ulaşmalarına ve iş ile okul sorumlulukları arasında bir denge kurmalarına yardımcı olmak için öğrencilerle birlikte çalışır. Her eğitmen, öğrencilerin eğitimlerine, mesleklerine ve günlük yaşamlarına uygulayabilecekleri ve öğrenebilecekleri daha kapsamlı, çok yönlü, etik bir dünya görüşü sağlamak için sınıfa çeşitli deneyimler getirir.

Küçük sınıf mevcudu ile birlikte cömert mali yardım ve transfer kredisi programlarımız öğrencilerin başarısını garanti eder. Programlarımız, sosyal adalet ve akademik mükemmellik taahhüdümüze sadık kalarak en üst düzeyde esneklik sunar. Çevrimiçi olarak bir dizi sağlık, işletme ve eğitim derecesi sunuyoruz.

Konumlar

  • Pittsburgh

    Fifth Avenue,3333, 15213, Pittsburgh

    sorular