Keystone logo
Central Christian College Of Kansas

Central Christian College Of Kansas

Central Christian College Of Kansas

Tanıtım

Central Christian College Of Kansas , akademik programlarımızın genel mükemmelliği ile tanınır. Küçük olmamıza rağmen, hemen hemen tüm çalışma ve ana dal alanlarını sunuyoruz - yalnızca hem yerleşik hem de çevrimiçi olarak daha samimi, samimi bir ortamda.

Central'da, kurs teklifleri, kütüphanemiz, öğrenci başarı merkezi ve daha fazlası dahil olmak üzere kaynaklara ve bilgilere kolay erişim sağlayarak gelişmenize yardımcı olmaya kendimizi adadık. Aynı samimi ve samimi atmosferi çevrimiçi lisans programlarımıza da yayıyoruz.

En popüler çalışma alanlarımızdan bazıları Güzel Sanatlar, Spor Bilimi, İşletme ve Eğitimdir - ancak aralarından seçim yapabileceğiniz, her biri seçtiğiniz alanda başarıya hazırlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış pek çok alan vardır.

Central Christian College, Mesih'e dayanan dönüştürücü bir eğitim deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır. Kalbin, zihnin, ruhun ve gücün sadık bir hizmetçisi olmayı arzulayan herhangi bir kişiye Karakter için Mesih Merkezli bir Eğitim sağlamaya odaklanmıştır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • McPherson

    South Main Street,1200, 67460, McPherson

    sorular