Keystone logo
Central Law Training

Central Law Training

Central Law Training

Tanıtım

Merkez Hukuku Eğitimiİngiltere'de mesleki Paralegal eğitim ve niteliklerin lider sağlayıcısıdır. Onlar işverenler için profilinizi geliştirmek ve kariyerini ilerletmek yardımcı olmak için konuya özel Avukatlık eğitim vermek. Kalifiye paralegals yüksek talep vardır ve geçmiş mezunları, istihdam kazanmak kariyerlerini ilerletmek ve başarılı işletmelerin kurulması ilerlemiştir.

Merkez Hukuk Eğitimi (İskoçya) Ltd ile birlikte University of StrathclydeKavramını öncülük paralegal eğitim Yaklaşık 20 yıl önce. Onlar boyunca şimdi lisans düzeyinde pratik yardımcı avukat niteliklerin lider sağlayıcısı vardır İngiltere.

Esnek, ana çalışma biçimi delegeler tam zamanlı iş ve aile taahhütleri yanında kendi hızında çalışma sağlar. Kapsamlı ders materyalleri rehberlik notları, ders müfredatı ve ödevler de dahil olmak üzere, kurs başlangıcında verilmektedir. Elbette tamamen kendi kendine yeten ve öğrencilerin daha fazla malzeme gerektirmez. Personelimiz ve endüstri tabanlı öğretmenler destek ve rehberlik sağlamaktır boyunca telefonla bulunmaktadır. Başarılı olan öğrenciler bir yıllık ödül töreninde mezun davetlidir Strathclyde, Glasgow Üniversitesi.

Konumlar

Konumlar
  • Central Law Training (Scotland) Ltd Tontine House 8 Gordon Street, G1 3PL, Glasgow

sorular