We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Charter Oak State College

Charter Oak State College

Charter Oak State College

Tanıtım

Charter Oak State College , Connecticut'ın yetişkinler için yüksek lisans programları, lisans ve ön lisans programları ve sertifika programları sunan halka açık çevrimiçi kolejidir. Kolej, Connecticut yasama organı tarafından 1973 yılında kurulmuştur ve New England Yüksek Öğretim Komisyonu (NECHE) ve Connecticut Yüksek Öğrenim Yönetim Kurulu tarafından akredite edilmiştir.

Kolej, İşletme, Sağlık Hizmetleri, Kamu Güvenliği, Siber Güvenlik, Erken Çocukluk Eğitimi ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi yüksek talep gören alanda derece tamamlama programları sunmaktadır. Öğrenciler, kolej tarafından sunulan uygun fiyatlı ve hızlandırılmış çevrimiçi kursların özel kullanımı yoluyla birçok ana dal ve konsantrasyonda derece tamamlayabilirler. Diğer durumlarda, ana dallar ve konsantrasyonlar Charter Oak'un kursları ve diğer kredi kaynakları birleştirilerek tamamlanabilir.

Konumlar

  • New Britain

    Paul Manafort Senior Drive,55, 06053, New Britain

    sorular