Keystone logo
Christian Leadership University Hristiyan Danışmanlığı Ustası (Online)
Christian Leadership University

Hristiyan Danışmanlığı Ustası (Online)

Orlando, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 150 / per course *

Uzaktan Eğitim

* Tam veya yarı zamanlı öğrenciler için 100 $ / kredi veya 300 $ / üç kredilik kurs. Aktardığınız kredilerin sayısına ve verilen yaşam deneyimi kredilerinin sayısına bağlı olarak durumunuza özel fiyatlandırma için ofislerimizle irtibata geçin.

Tanıtım

Hristiyan Psikolojik Danışmanlık Derecesi Çevrimiçi

Bu çevrimiçi kurs yalnızca İngilizce olarak verilmektedir.

Tanrı'nın sesini danışmanlığın merkezine koy ve O ilahi iyileştirme gücünün damarı haline gel.

 • Sadece “Hristiyan perspektifi” olan bir Hristiyan Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans programından memnun musunuz, yoksa Tanrı’nın dönüşüm gücünü gösterme kabiliyetine ve kırılmış ve ıstırabının Sesini hayat veren sözlerini duymasını sağlamak için açlık duyuyor musunuz? doğrudan kalplerine rahatlık mı veriyorsunuz?
 • Kökten farklı bir Hristiyan Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans programını mı arıyorsunuz? Akılcı zihni ortadan kaldıran ve Harika Danışmanı gelip bu acı dolu düşünceleri, resimleri ve hatıraları pozitif olanlarla değiştirmeye davet eden bir program mı?

Öyleyse, tam olarak aradığınız şey, Christian Leadership University Hristiyan Psikolojik Danışmanlık alanında bir Yüksek Lisans derecesi .

125539_blur-1867402_960_720.jpg

Pexels / Pixabay

Hıristiyan Danışmanlığında Yüksek Lisans Derecesi

Deneyimsel bilginin, bağımsız kitap öğrenmekten sonsuz daha değerli olduğuna inanıyoruz. Dünyadaki tüm kafa bilgileri, eğer gerçek dünyada çalışmasını sağlayamazsanız, size çok az fayda sağlayacaktır. Bu yüzden öğrendiğiniz her şeyi uygulayacağınız her adım. Hristiyan Psikolojik Danışmanlık kurslarımızın her biri canlandırıcı bir şekilde uygulamalıdır ve kullanılan süreçler ve teknikler konusunda adım adım size rehberlik edecektir.

Bu neden diğer tüm çevrimiçi Hıristiyan Danışmanlık Yüksek Lisans Derecesi programlarından bu kadar farklı?

Tanrının ortaya çıkması ve onun iyileştirici gücünü doğrudan kırılmış bir kalbe kadar bakmasının etkisini ölçmeye başlayamazsınız. Kendi gücünüzle başvurmaya çalışabileceğiniz, yalnızca Hıristiyanlığın ilke edinme prensiplerinin ötesine geçiyor. Rab İsa Mesih'in ve yaşamını değiştiren gücünün sesi, derinden yaralanmış bir kalbin tam ve kalıcı restorasyonu için kesinlikle gereklidir.

Çevrimiçi olarak bu Hristiyan Psikolojik Danışmanlık kursları, sorunun kökenine ulaşmak ve İsa'nın Kendisinin gelişmesini ve tüm “ağır kaldırma” işlemlerini etkin bir şekilde kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Tek başına, yalnızca duygusal acının kendisini değil, buna neden olan kalp rahatsızlıklarını da ortadan kaldırabilir. bu iç mücadelelerin her biri. Tanrı, bir kalbin tuttuğu her olumsuz düşünce, tutum ve resmin tam kaynağını bilir ve bu alanlara kişisel olarak dokunmak ve onları iyileştirmek için her şeyden daha fazlasını ister.

Derecene giden hızlı yol

Hristiyan Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Programına , düşündüğünüzden çok daha yakınsınız. Diğer yüksekokullardan gelen transkriptleri ve Yaşam Deneyimi Portföyünü bir araya getirerek derecenizi% 50'ye getirin. Geçmiş çalışmalarınızı ve deneyimlerinizi iyi bir şekilde kullanın ve Hıristiyan Danışmanlığı alanında Master derecenizi hiç düşündüğünüzden daha hızlı kazanın!

Evden Dereceni Kazan

Uzaktan eğitim ile% 100 Hıristiyan Danışmanlığında onaylanmış bir Master derecesi alın .

Danışmanlık Derecesi Hızlı Başlangıç

Yaşam deneyimi kredisi ve diğer kolejlerden veya seminerlerden yapılan transferlerin kombinasyonu ile Hristiyan Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisansınızın% 50'sine kadar kazanın.

Neden Daha Fazla Öde?

CLU’da öğrenim, ortalama bir özel kolejin yaklaşık 1 / 10’u ve bir devlet devlet kolejinin 1 / 4’ü civarındadır.

Gelişmekte olan ülkelerden gelen öğrenciler, Christian Leadership University indirim alacaklardır:

 1. Normal bir 3 kredili CLU kursu sipariş ediyorsanız, kurs harcaması 300 $ 'dan 150 $' a düşürülür. Kurs malzemeleri ve nakliye maliyeti ekstradır.
 2. Uygulamalı Maneviyat Diplomasına yol açan en iyi kurslarımızın 20'den fazla elektronik eğitim modülüne sahibiz. Tüm materyaller anında bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzda bulunur. Modül başına normal fiyat 99 $ - 197 $ arasındadır ve modülü yarı fiyatına indiren bir kupon talep edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

CLU Vahiy Tabanlı Öğrenmede 1 Numara

Özgün yaklaşımımız, Tanrı'nın sesiyle doğrulanan , İncil temelli, vahiy temelli bir öğrenme olan gerçek yaşamdır .

Mevcut Dersler

 • COU202 Tanrı tarafından tavsiye edildi
 • COU203 İletişimin Temel Taşları
 • COU301 Kalbi İyileştiren Dualar
 • COU305 Başarı İçin Ebeveynlik
 • REN103 Tanrı ile Birlik
 • REN105 Tanrı'nın Kalbi
 • REN204 Doğal olarak Doğaüstü
 • REN206 Anlaşmayı Artırma
 • REN207 İyileşme Anlaşması
 • REN310 Rüya yorumu yoluyla Bilgelik

Gereksinimler

Master Dereceleri lisans derecesinin ötesinde toplam 40 kredi gerektirir. Yüksek Lisans programına kayıt yaptıran öğrencilerin lisans dereceleri için resmi bir transkript sunmaları gerekecektir.

Lisans derecesi (yani lisans dereceniz) İncil veya bakanlık alanındaysa veya bir Hristiyan okulundan ve İncil veya bakanlık kurslarına dahilse ve lisans derecenizin bir parçası olmayan ek transkript krediniz varsa, Diğer okullardan veya belgelenmiş yaşam deneyimlerinden transkriptler yoluyla yüksek lisans derecenize 10 kredi getirme seçeneği. Lisans derecenizin ruhsal bilgi ile ilgisi olmayan bir alanda olması durumunda, tüm 40 kredi CLU'dan kazanılmalıdır.

REN503 Communion'u Tanrı ile birlikte aldıktan sonra, dereceniz için aldığınız dersleri seçerken Kutsal Ruh'un öncülüğünü takip etmenize izin verilir, çünkü Planları için gereken bilgi ve becerileri yerine getirmeniz için gerekenlerden daha iyisini biliyordur. senin için.

İletişim detayları

E-posta: [email protected]

Telefon: 800-466-6961
veya
716-681-4896

Faks: 716-685-3908

facebook: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular