We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

Tanıtım

CIPFA hakkında

CIPFA dünyadaki tek profesyonel muhasebe vücut münhasıran kamu maliyesine adanmış.

CIPFA, Kamu Finansmanı ve Muhasebe Chartered Institute, kamu maliyesi insanlar için profesyonel bir organdır. Bizim 14.000 üye başlıca muhasebe firmaları, ulusal denetim kurumlarında, kamu hizmetlerinin boyunca çalışmak ve diğer organlar, kamu para etkin ve verimli yönetilmesi gereken yerde.

Kamu hizmetlerinde uzmanlaşma dünyanın tek profesyonel muhasebe organı olarak, niteliklerin CIPFA portföyü kamu maliyesi alanında kariyer için temelidir. Onlar kamu sektörü muhasebeciler için kriter mesleki yeterlilik yanı sıra insanlar zaten liderlik pozisyonlarında çalışmak için bir lisans diploması bulunmaktadır. Onlar bizim in-house CIPFA Eğitim Merkezi yanı sıra dünya çapında öğrenme diğer yerlerde tarafından verilmektedir.

Biz de açık tavsiye ve pratik hizmetler içine bizim deneyim ve fikir tercüme, kamu hizmetlerinde yüksek performans şampiyonu. Onlar kamu sektörü müşterilerine bir dizi için bilgi ve rehberlik, kurslar ve konferanslar, mülkiyet ve varlık yönetimi çözümleri, danışmanlık ve geçici insanları içerir.

Küresel olarak, CIPFA sağlam kamu mali yönetim ve iyi yönetişim için ayakta tarafından kamu maliyesinde yolu gösterir. Biz donörlerin, ortak hükümetler, muhasebe organları ve kamu maliyesini ilerlemek ve daha iyi kamu hizmetleri desteklemek için dünya çapında kamu sektörü ile çalışır.

Konumlar

  • London

    77 Mansell Street, London, E1 8AN, , London

    sorular