Keystone logo

Clarkson University Graduate School

A logo

Tanıtım

Clarkson'un lisansüstü programları zaten yoğun yaşamınıza katlanır.

Öğrencilerimizin son derece ilgi çekici yaşamlar sürdürmelerini sağlıyoruz. Bu rekabet üstünlüğünü arayan son üniversite mezunları. Onlar ebeveyn. Gelecekteki doktorlar ve öğretmenler. Onlar girişimciler, yenilikçiler ve mucitler. Fortune 500 şirketlerinde tam zamanlı çalışanlar. Onlar kendi toplumlarında gönüllüler.

Bu yüzden yaşam tarzınıza uyan esnek seçenekler oluşturduk. Çevrimiçi, New York Eyaletindeki dört konumumuzdan birinde veya karma (çevrimiçi ve yerinde) seçeneklerden birinde sizin için uygun olan alanda kurslar almanızı sağlar. Yarı zamanlı ve tam zamanlı fırsatlar, programınızı zamanında tamamlamanızı sağlar.

Ve en iyi tarafı? Küçük bir sınıfta fakülte uzmanları tarafından öğretilen, alanınızda gelecekteki başarıyı sağlayacak yüksek kaliteli, akredite edilmiş bir eğitim alıyorsunuz.

Enstitü Hakkında

Clarkson'da yenilik etkidir. Lisansüstü ve profesyonel programlar için Clarkson'u seçen öğrenciler buraya bir amaç ile gelir: bilgiyi ilerletmek, toplumu iten fikirleri keşfetmek ve anlamlı kariyer oluşturmak. Dünya ile ilgili müfredat ve endüstri, iş dünyası ve eğitimdeki liderlerle angajman yoluyla, karmaşık sistemleri anlamaya, insanlar ve alanlar arasında bağlantı kurmaya ve günümüzün en can sıkıcı zorluklarından bazılarına yaratıcı çözümler bulmaya hazır olacaksınız. Fikirlerinizi harika ürünlere ve etki yaratan organizasyonlara yönlendirmek için bilgi tabanınızı derinleştireceksiniz.

Bağlantılar fark yaratır. Clarkson mezunlar ağı, 40.000'den fazla kişiyi güçlü ve etkili organizasyonlara ilham veren, insanların yaşam biçimini değiştiren ve mevcut öğrenci bedeniyle anlamlı şekilde etkileşime giren fikirler üreten liderlerle doludur. Dekanlarımız ve öğretim üyelerimiz endüstri liderleri, mezunlar işverenleri, araştırma ortakları, düşünce kuruluşu konsorsiyum üyeleri ve akademideki akranlardan oluşan kendi danışma konseyleri ile düzenli olarak istişarelerde bulunurlar. Kayıtlı bir yüksek lisans öğrencisi olarak Clarkson Mezunlar Derneği programlarına başvurabilir ve mesleki gelişiminizi geliştirmek için Kariyer Merkezi hizmetlerimize erişebilirsiniz.

Titiz ve kişisel. Fulbright ve National Science Foundation Scholars'tan endüstrideki düşünce liderleriyle işbirliği yapan son derece yetkin çalışan profesyoneller ve araştırmacılara kadar Clarkson'daki fakülte, kendi deneyimlerini ve ağlarını öğretim ve danışmanlıklarına getiriyor. İster çalışan bir ebeveyn, ister kariyer görevlisi olun, isterse bir toplum hizmeti gönüllüsü olun, sınıf dışındaki yaşam talepleriyle ilgili olabilirler. Sınıf boyutları tüm öğrenme modlarında kasıtlı olarak küçük olduğundan, fakülteyi kişisel olarak tanıyacaksınız: yerinde, çevrimiçi, tam zamanlı ve yarı zamanlı.

Buna değer. Clarkson'un eğitim yaklaşımı sonuç verir. Brookings Enstitüsü'ne göre, Clarkson derecesi mezunların kariyer ortası kazançlarını% 40'tan fazla artırıyor. PayScale Inc., Clarkson'u maaş potansiyeline göre En İyi Yüksek Lisans Derecesi Verme Programlarının ilk 12'sinde yer almaktadır. Ve her beş Clarkson mezunundan biri zaten bir CEO, bir şirketin sahibi veya üst düzey bir yönetici konumunda.

Övgüler

 • Mezuniyet Sonrası 3 Ay İçinde Yer Alan Eğitim Programı Mezunlarının% 95'i
 • MBA Programı Mezunlarının% 90'ından fazlası Mezuniyet Sonrası 3 Ay İçerisinde
 • Top-20 Tedarik Zinciri Yönetimi Programı, ABD Haberleri ve Dünya Raporu, Amerika'nın En İyi Kolejleri 2016
 • Gaziler için En İyi Kolejler, ABD Haber ve Dünya Raporu, Amerika'nın En İyi Kolejleri 2016 .
 • Online MBA programı US News & World Report 2015 , ülkenin ilk 40 biri arasında yer aldı.
 • Forbes, Amerika'nın En Girişimci 50 Üniversitesi
 • En İyi Online Lisansüstü İşletme Programları, ABD Haberleri ve Dünya Raporu, En İyi Online Programlar

Enstitü Misyonu

Clarkson Üniversitesi Misyonu ile uyumlu olarak, Enstitü tamamen lisansüstü araştırmacılar ve araştırmacılar topluluğumuzun başarısına adanmıştır. Lisansüstü deneyiminin kilit boyutlarında mükemmelliğe bağlıyız:

 • Yetenekli, çeşitli ve motive öğrencileri çekmek, işe almak ve elde tutmak
 • Öğrencilere ve öğretim üyelerine koordineli, kaliteli hizmet sunmak
 • Araştırma girişimlerinin ve kariyer fırsatlarının büyümesini desteklemek için endüstri-akademik ortaklıkların teşvik edilmesi
 • Mezun olan her şeyin merkezi kaynağı olmak

Enstitü Vizyonu

Dünya çapında lisansüstü istihdam, eğitim, araştırma ve hizmet merkezi olmak.

Clarkson'un Misyonu, Vizyonu ve Değerleri

Clarkson Üniversitesi'nin akademik programları ve eğitim deneyimi, sınırları kapsar ve içerik bakımından büyük farklılıklar gösterir. Kurumun eğitim ve operasyonel süreçlerinin merkezinde, her Clarkson öğrencisinin büyümesini şekillendiren ortak bir deneyimi tanımlayan temel hedefler ve değerler vardır. Üniversite, misyonunu, vizyonunu ve değerlerini eklemiştir ve stratejik planlama süreci sayesinde, bu amaç ve kimlik ifadelerini Clarkson'un devam eden yönünü ve mükemmelliğe evrimini değerlendirmek ve onaylamak için kullanır.

Kampüslerimiz

Clarkson, New York Eyaletindeki üç fiziksel kampüs lokasyonundan oluşur.

Potsdam - 640 adet ormanlık ve deniz kıyısındaki dönümlük ana kampüsümüz birçok lisans ve doktora derecesine sahip tüm lisans programlarına ev sahipliği yapmaktadır. programların yanı sıra yaklaşık 4.000 öğrenci için araştırma merkezleri, spor tesisleri ve konutlar.

Schenectady - Schenectady'nin kalbinde, Başkent Kampüsü (CRC) çeşitli lisansüstü ve profesyonel eğitim programlarına, K-12 sosyal yardım programlarına ve çok kullanımlı bir tesise ev sahipliği yapmaktadır.

Beacon - Hudson Nehri kıyısında Clarkson'un Nehirler ve Haliçler Enstitüsü'nün lisansüstü programlarına, çığır açan su araştırmalarına ve K-12 sosyal yardım programlarına ev sahipliği yapıyor.

Konumlar

 • 8 Clarkson Ave., 13699, Potsdam

 • 80 Nott Terrace, 12308, Schenectady

 • 199 Main St., 12508, Beacon

sorular