Keystone logo
College of Mount Saint Vincent

College of Mount Saint Vincent

College of Mount Saint Vincent

Tanıtım

Dağıtı seçin

Saint Vincent Dağı, ulusal düzeyde tanınmış bağımsız, liberal bir sanat üniversitesidir. Katolik geleneği ve ekümenizmi benimseyen Mount, muhasebe, ticaret, iletişim, eğitim ve hemşirelik alanlarında bir dizi ana dal ve küçükler ile mesleki hazırlık gibi 40'dan fazla lisans programı sunmaktadır.

Fakülte önce öğretmenler. Üstün akademik kimlik bilgileri ve ödüllü araştırmaları ile tanınan öğrenciler, sıkı bir çekirdek müfredat, 13: 1 öğrenci fakültesi oranı, küçük sınıflar (ortalama 20), birinci sınıf seminerler, öğrenci / Fakülte araştırmaları, uluslararası çalışma için olağanüstü tercihler, New York City'deki stajlar ve benzersiz Oxley Kariyer Eğitim Programı.

Bu istisnai akademik program sayesinde Mount öğrencileri sadece bir iş değil, bir kariyer için hazırlar. Tüm çalışma alanları analitik becerileri, eleştirel düşünme, etik sorumluluk ve net ikna edici iletişimi vurgular. Bunlar, her mesleğin başarısı için önemli ve gelecekinize yatırım yapmak için en kalıcı yollardır. Bu nedenle öğrencilerimiz ve fakültelerimiz birlikte çalışmalarında büyük bir gurur duymaktadır.

Dağ, çok büyük bir şehirde çok kişisel bir yer. Ormanlık, 70 dönümlük sahil yerleşkesi, Manhattan'ın merkezine sadece 20 kilometre uzaklıktadır. Konumuzumuz, New York şehrinin ve bölgenin eğitim, kültür ve meslek alanlarına eşsiz erişime sahiptir. Bizim için şehir bir sınıf. Saint Vincent Dağı Koleji'ni keşfe çıkın!

Konumlar

  • Riverdale Avenue,6301, 10471, Bronx

sorular