Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Colorado State University - Pueblo Online

Colorado State University - Pueblo Online

Colorado State University - Pueblo Online

Tanıtım

CSU Pueblo'nun 275 dönümden fazla bir alana yayılan kampüsü, Colorado, Pueblo'nun kuzey ucunu taçlandırıyor. Pueblo, eyaletin kalbinde, Güney Colorado'nun renkli Pikes Peak bölgesinde, Greenhorn Dağları'nın yakınında Arkansas Nehri kıyısında yer alan 100.000'in üzerinde tarihi ve kültürel açıdan zengin bir şehirdir.

Colorado Eyalet Üniversitesi-Pueblo, eyaletin güney kesiminde, Rocky Dağları'nın eteklerine yakın, Denver ve Colorado Springs'e sadece kısa bir sürüş mesafesinde bulunan, 100.000'den fazla kişiden oluşan tarihsel ve kültürel açıdan zengin bir toplulukta yer almaktadır.

Üniversite Liderlik Ekibi (ULT), Colorado Eyalet Üniversitesi-Pueblo'nun üst düzey öğretim üyeleri ve çalışanlarından oluşur.

Devletin önde gelen kurumlarından biri olarak hak edilmiş bir itibar geliştiriyoruz. Bu tanınma, kurumumuzun sürekli değerlendirilmesiyle ve öğrendiklerimizi günlük faaliyetlerimize uygulayarak kazanılmıştır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Pueblo

    Bonforte Boulevard,2200, 81001, Pueblo

    sorular