Keystone logo
Concordia University, St. Paul Global

Concordia University, St. Paul Global

Concordia University, St. Paul Global

Tanıtım

Concordia Üniversitesi, St. Paul, çeşitli öğrenci gruplarını ağırlar ve öğrencilerin akademik, ruhani ve kişilerarası olarak büyümelerini sağlar. Concordia University, St. Paul'daki topluluk duygusu - ister kampüste ister çevrimiçi olsun - öğrencilerin programlarımızdan birine kayıt olduklarında kendilerini Concordia ailesinin bir parçası gibi hissetmelerini sağlar. Öğrencileri ilgi alanlarını keşfetmeye, profesörler ve akranlarıyla ilişki kurmaya ve akademik başarı yoluyla hedeflerine ulaşmaya teşvik ediyoruz.

Concordia University, St. Paul'un çevrimiçi programları destekleyici ve enerjik olup, hedeflerinize esnek bir dijital ortamda ulaşmanıza olanak tanır. Kapsamlı programlarımız, size Concordia'nın akademik mükemmellik geleneğiyle uyumlu değerli deneyim ve ileri endüstri bilgisi sağlamaya odaklanmıştır. Çevrimiçi topluluğumuz, öğrencileri ilgi alanlarını keşfetmeye, profesörler ve akranlarıyla etkileşime geçmeye ve akademik başarı ve büyüme yoluyla hedeflerine ulaşmaya teşvik eder.

Concordia Üniversitesi, St. Paul, Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve Kuzey Merkez Birliğinin bir üyesidir. Concordia Üniversitesi, St. Paul, 1967'den beri akredite edilmiştir ve 2018'de yeniden akreditasyon verilmiştir.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Saint Paul

    Concordia Avenue,1282, 55104, Saint Paul

    sorular