Keystone logo
© image courtesy of The New School
Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Tanıtım

Giriş

Continuing and Professional Education at The New School öğrenmeye yönelik ileriye dönük bir yaklaşım benimser ve alanlarının en iyi uygulayıcılarından kurslar ve dersler sunar. Yaratıcı yolculuklarına başlayan üniversite öncesi öğrencilerden, dünyanın en etkili kuruluşlarından bazılarının yöneticilerine kadar öğrencilere çok çeşitli konular sunuyoruz. İster profesyonel anlamda yön veriyor olun, ister üniversite deneyiminize hızlı bir başlangıç yapıyor olun, ister profesyonel araç takımınıza yeni bir beceri eklemek istiyor olun, burada başarılı olabilirsiniz.

Sertifika Programları

Profesyonel ilerleme için bir sıçrama tahtası olan Parsons sertifikası, bir lisans programına esnek ve uygun fiyatlı bir alternatif olan akredite bir üniversiteden alınan bir sertifikadır. Öğrenciler, proje tabanlı öğrenmeye odaklanan, kendi hızında, çevrimiçi bir formatta, küçük sınıflardan ve öğretim üyeleri ve akranlarıyla doğrudan etkileşimden yararlanır. Uzunluğu iki ile sekiz arasında değişen sertifikalar, bazıları tek bir dönemde olmak üzere iki yıldan daha kısa bir sürede tamamlanır. Herhangi bir başvuru gerekli değildir. Öğrenciler sanat ve tasarım konusunda yeni olabilir veya becerilerini geliştirmek ve portföylerini güçlendirmek için kayıt olabilirler; birçoğu deneyimlerini yepyeni kariyerlere ve girişimcilik fırsatlarına aktardı.

Yönetici Eğitimi

Yönetici eğitimi tekliflerimiz, Parsons Tasarım Okulu'ndan ve müfredat inovasyonu, işbirlikçi yöntemler ve teknolojinin öncü kullanımları ve en son disiplinler arası deneyimler sağlamak için deneylerdeki endüstri lideri uzmanlığından yararlanır. Diğer yönetici programları "yatırım getirisine" odaklanırken, Parsons Executive Education, performansı iyileştirmek, dayanıklılığı artırmak, yeni dinamik müşteri deneyimleri yaratmak ve büyümeyi en üst düzeye çıkarmak için tasarımdan yararlanan "Tasarımın Geri Dönüşü" ile liderlik ediyor. Derecemiz, sertifikamız ve açık kayıt programlarımız, yöneticilerin, strateji için bir katalizör, dönüşüm için bir itici güç ve karmaşıklığa bir çözüm olarak kullanılacak bir yöntem ve zihniyet olarak tasarımı geliştirmelerini sağlar.

Konumlar

  • New York

    New York, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular