We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Case Western Reserve University

Case Western Reserve University

Case Western Reserve University

Tanıtım

Case Western Reserve Üniversitesi'nde biz yenilikçilerden, bilgi arayanlardan ve çığır açanlardan oluşan bir topluluğuz. Ülkenin 1 numaralı sanat bölgesinde yer alan ve üç büyük hastaneye yürüme mesafesinde bulunan lider bir ulusal araştırma üniversitesi olarak, başarılı olmanız için geniş fırsatlar sunuyoruz. Case Western Reserve'de hayalperestlerin yapıcı olmalarına yardımcı oluyoruz. İster parlak bir fikri olan bir öğrenci, ister çığır açacak bir buluşu olan bir profesör olun, bunu başkalarına ulaştırmak için ihtiyaç duyduğunuz programlara, insanlara ve kaynaklara sahibiz.

Case Western Reserve'e kaydolduğunuzda, dünya çapında inanılmaz başarılara imza atmış 121.000'den fazla mezundan oluşan bir ağa katılmış olursunuz. Mezunlarımız şirketler kuruyor, Nobel Ödülleri kazanıyor, siyasette reform yapıyor, sosyal adalet için mücadele ediyor, film izleme, kaldırımlara vurma ve bilgisayarları koruma yöntemlerimizi dönüştürüyor ve çok daha fazlasını yapıyor.

Konumlar

  • Cleveland

    Euclid Avenue, 10900, 44106, Cleveland

    sorular