Keystone logo
Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College Online

Tanıtım

Davis & Elkins sürekli beceri geliştirme ile alanındaki en son bilgi birleştirmek programları aracılığıyla başarılı hazırlar. Ve şimdi, Davis ve Elkins çalışan yetişkinlerin eğitim bu tür kullanılabilir hale mutluluk duyar.

BSN Bakalorya Tamamlama Programı Davis & Elkins% 100 Çevrimiçi RN tanıtılması.

Çevrimiçi öğrenme hızlı eğitim dünyasında bir elyaf haline gelmiştir. Bu büyüme kendi kariyerlerini ilerletmek için eğitim isteyen okula dönen yetişkin öğrenciler tarafından, büyük ölçüde, mahmuzlu edilmiştir. çalışmak ve hayatlarının diğer diğer önemli taahhütlerini yerine devam ederken Davis & Elkins, zamanında bir derecesini tamamlamak için bir fırsat yetişkin öğrencileri sağlar.

Davis & Elkins'in% 100 online kampüs ile, yetişkin öğrenciler hayatları için çalışıyor programları ile, kendi evinizin konforunda Bilim derece kendi Lisans takip edebilirsiniz. kendileri için en uygun olduğunda öğrencilerin sınıf yükümlülükleri eğilimi olabilir, çünkü iş ve aile ile çatışmaları minimumda tutulur.

D & E'nin Online programlama sayesinde, yetişkin öğrenciler, kendi alanındaki en son bilgi master çekirdek beceri alanlarında artan yetkinliğe ulaşmak ve kariyer gelişimi ile yardımcı olacak bir derece kazanmak edebiliyoruz.

Neden D & E?

Kalite: Geleneksel, kar amacı gütmeyen bir kurum olarak, D & E 1904 yılından beri yüksek kalitede eğitim ile sağlanan öğrencilere sahip gurur duymaktadır.

Hız: Çevrimiçi programlar 12 ay içinde tamamlanabilir.

Değer: Hiçbir başvuru ücreti, hiçbir gizli ücret ve sadece 400 $ / kredi saat, bakım maliyetleri öngörülebilir ve uygun fiyatlı.

Kolaylık: hayır gerekli giriş süreleri ile çevrimiçi% 100.

Ağ: küçük gruplarda, öğrenciler diğer öğrenciler ve onların öğrenmeyi kolaylaştırmak öğretim üyeleri ile ilişkiler kurmak edebiliyoruz.

Konumlar

  • 100 Campus Drive Elkins, W.Va. , 26241, Elkins

sorular