We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Davenport University Global Campus

Davenport University Global Campus

Davenport University Global Campus

Tanıtım

Davenport Üniversitesi, öğrencileri 21. yüzyılda seçtikleri alanlarda mükemmelleşmeye ve ilerlemeye yönlendirerek en yüksek akademik performans seviyelerine ulaşmaları için hazırlar ve dönüştürür. Global Kampüsün misyonu U! En iyi lisans ve yüksek lisans derecelerini sağlamak için çabalayan tutkulu bir eğitimciler grubuyuz. Öğrencilerimize büyüme ve hedefe ulaşmada bir avantaj sağlamak için benzersiz destek, kaynaklar, rehberlik ve yeniliklerle uzaktan öğrenenler ve eğitimcilerden oluşan bir topluluk oluşturmaya çalışıyoruz.

Davenport Üniversitesi'nin Küresel Kampüsü, tamamen çevrimiçi 50 derece ve yaklaşık 400 kurs sunmaktadır. Muhasebeden spor yönetimine, çevrimiçi öğrencilerimiz bugünün işleri ve yarının kariyeri için çalışıyorlar.

Davenport'un Küresel Kampüsü geniş kapsamlı, köklü ve size hizmet vermeye hazır. Uzman eğitmenlerimiz, akredite çevrimiçi programlarımız ve büyük öğrenci kitlemiz, çevrimiçi kurslarımızın kalitesi ve rahatlığı hakkında konuşur.

Konumlar

  • Indianapolis

    University Boulevard,420, 46202, Indianapolis

    sorular