Keystone logo
© Daytona State College Marketing
Daytona State College

Daytona State College

Daytona State College

Tanıtım

Öğrencilerimizden herhangi birine neden Daytona State Collegei seçtiklerini sorun, size en üst düzey programlarımız ve derecelerimiz, sizi önemseyen kaliteli öğretim üyeleri ve personelimiz, bol akademik desteğimiz, üniversitelere sorunsuz geçişimiz, 12 seçkin lisans derecemiz hakkında bilgi versinler. programlar, kampüste eğlenceli aktivitelerin yanı sıra.

Florida'nın en yüksek dereceli ve en hızlı büyüyen eyalet kolejlerinden birinde bir öğrenci olarak, sizi merkeze alan zengin bir kolej deneyimi bulacaksınız. Araştırmalar, dinamik üniversite deneyimlerine katılan öğrencilerin daha başarılı olma eğiliminde olduğunu ve Daytona State eğitiminizin kurs çalışmalarınızın çok ötesine geçeceğini gösteriyor.

Birçok öğrenci kulübümüz ve etkinliğimiz aracılığıyla, arkadaşlık, öğrenme ve liderlik için benzersiz fırsatlar yaratırken yeteneklerinizi geliştirebilir ve yeni tutkular keşfedebilirsiniz. Kendinizi sanat sergileri, oyunlar ve müzik performansları dahil olmak üzere çok çeşitli kültürel programlara kaptırın. Kampüste bulunan Güneydoğu Fotoğraf Müzesi, tamamen fotoğrafçılığa adanmış Amerika'nın önde gelen müzeleri arasındadır.

Kampüsün merkezinde, muhteşem Öğrenci Merkezi'ni ve buradaki olanakları, öğrenci yaşam fırsatlarını ve akademik destek hizmetlerini keşfedeceksiniz. Çalışma ve destek alanları arasında Kütüphane, Yazma Merkezi, bilgisayar laboratuvarı ve Akademik Destek Merkezi bulunmaktadır. Tüm bu çalışmalardan sonra, kampüs içindeki yepyeni yurt, spor salonu, kapalı havuz ve fitness merkezinde bir mola verin, rahatlayın ve biraz eğlenin.

Yüksek kaliteli akademik programlarımıza ve kampüste yapılacak eğlenceli aktivitelerimize ek olarak, birkaç isim vermek gerekirse, Central Florida'daki cazibe merkezlerine, güzel plajlara ve kilometrelerce patikalara sahip eyalet parklarına da yakın olacaksınız. Daytona Beach bölgesi, yıl boyunca olağanüstü bir iklime, harika bir merkezi konuma ve görülecek ve yapılacak çok şeye sahip olmak için harika bir yerdir.

Sonuç olarak, öğrenciler Daytona State'i seçiyor çünkü bu akıllıca bir seçim ve tam bir üniversite deneyimi sunuyor!

Görüş

Daytona State College Volusia ve Flagler ilçelerinde bireysel ilerlemeyi ve ekonomik kalkınmayı kolaylaştırmak için eğitim ve öğretim için önde gelen kaynaktır.

Görev beyanı

Daytona State College, kapsamlı bir devlet koleji, öğrenci başarısını vurgulayan, mükemmelliği ve çeşitliliği kucaklayan ve öğretme ve öğrenmeyi geliştirmek için yeniliği teşvik eden, topluluk zenginleştirmeden lisans derecesine kadar bir dizi esnek programa erişim sağlar.

Degerlerimiz

 • Toplum. Daytona State College topluluğu; öğrencilerimizi, öğretim üyelerimizi, personelimizi ve hizmet verdiğimiz halkı kapsar. Topluluğumuz karşılıklı saygı, etkili ve açık iletişim ve sivil sorumluluk üzerine kuruludur.
 • Bütünlük. Daytona State, Daytona State topluluğunun tüm üyelerine adil ve tutarlı muamele dahil olmak üzere tüm faaliyet alanlarında en yüksek etik standartları sağlamaya çalışır. Kolej, akademik özgürlüğü ve entelektüel arayış hakkını tamamen destekler.
 • mükemmellik Sunduğumuz tüm program ve hizmetlerde akademik mükemmellik, profesyonellik ve kalite elde etmek için Daytona State, değerlendirmeye, hesap verebilirliğe ve tüm toplumla etkileşime dayalı bir sürekli iyileştirme sistemi kullanır.
 • Çeşitlilik. İnsanların, düşünce ve ifadelerin çeşitliliği, öğrenme süreci için enerji ve canlılık sağlar. Daytona State, bireylerin ve kültürlerin özgünlüğünü ve farklılığını kutlarken, aynı zamanda küresel bir topluluk olarak bizi birleştiren ortak bağlara değer verir.
 • yenilik. Yenilikçilik ve yaratıcılık, kurum olarak büyümemizin yanı sıra öğrencilerimizin büyümesi ve başarısının anahtarıdır. Daytona State, hızla değişen dünyaya uyum sağlama ve karşılaştığı zorluklara olumlu ve yaratıcı çözümler bulma becerisiyle gurur duymaktadır.
 • Öğrenci Başarısı. Öğrencilerimizin başarısından daha önemli bir değer yoktur. Ana hedefimiz, öğrencilere sınıfta, işyerinde ve hayatta başarılı olmaları için beceri, bilgi ve dürtü sağlamaktır. Bu başarının ötesinde, öğrencilerimize ömür boyu sürecek bir öğrenme sevgisi aşılamayı umuyoruz.

Stratejik öncelikler

 • Akademik Mükemmelliği Sağlayın. Volusia ve Flagler ilçeleri ve ötesindeki akademik ve akademik olmayan işgücü ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli eğitim programları sunun.
 • Öğrenci Başarısını Artırın. Öğrenci performansını, katılımını ve kalıcılığını artırmak için öğrenci gelişimini ve akademik desteği artırın.
 • Topluluk Ortaklıkları oluşturun. Kolej misyonunu ve vizyonunu geliştiren iş, topluluk ve eğitim kuruluşlarıyla ortaklıkları genişletin ve oluşturun.
 • Kurumsal Etkinliği Vurgulayın. Üniversite kaynaklarının (mali, fiziki, beşeri ve teknolojik) verimli ve etkin kullanımını sağlamak.

Ölçek

Konumlar

Konumlar
 • Daytona Beach

  West International Speedway Boulevard,1200, 32114, Daytona Beach

  • facebook
  • instagram
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

sorular