Keystone logo
© BIMM University
Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Tanıtım

tüm mükemmellik, eşitlik ve fırsat ilkeleri üzerine kurulmuştur, University of York açıldı 1963 sadece 230 öğrenci ile. O zamandan beri biz mükemmellik net bir odak yanında ulusal ve uluslararası tanınma güvenli uzun kurulan kurumlar olan bir akademik güç merkezi olarak ün dışarı oyma, dünyanın önde gelen üniversitelerinden biri haline gelmiştir.

Akademik mükemmellik

A üniversitelerin seçkin Russell Grubu üyesiBiz hayat kurtaran buluşlar ve yeni teknolojilerin en acil küresel sorunların bazılarını çözmekte gelişmesine adamış dinamik, araştırma-yoğun bir üniversite vardır.

Orada üzerinde 30 akademik bölümler ve araştırma merkezleri artık ve öğrencilerin beden yaklaşık 16.000 genişletti.

kampüs ve şehir

York şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan, bizim güvenli ve cazip Heslington kampüs bizim dokuz kolej ev ve bizim bölümlerin çoğu. Biz de tarihi Kral Manor şehir merkezinde bulunan çeşitli bölümler var.

Son yıllarda, bizim £ 750m kampüs genişletme öğrenci sayıları için kapasitesini artırarak ve 21. yüzyıl için daha fazla dünya standartlarında tesisler sunan, yedi yeni bina açılışını gördü. Sürdürülebilirlik bu iddialı gelişiminde önemli bir rol oynar.

Konumlar

  • York

    Heslington United Kingdom, YO10 5DD, York

sorular