Keystone logo
Douglas Business School

Douglas Business School

Douglas Business School

Tanıtım

Hakkımızda

2008 yılında kurulan Douglas Business School (DBS), Hong Kong'daki yoğun çalışan profesyonellere kaliteli yüksek eğitim ve profesyonel eğitim programları sunan Douglas Yüksek Öğretim Grubu'nun bir parçasıdır. 2014-18 yılında şirketimiz Hong Kong Sosyal Hizmet Konseyi tarafından Bakıcılık / Bakım Organizasyon Logosu verildi. Douglas Business Services Sdn Bhd, öğrencilerin İngiltere'deki lisans ve Malezya'daki yüksek lisans derecelerine kaydolmaları için DBS'nin resmi temsilcisidir. 2015 yılında, Singapur'daki yoğun çalışan profesyonellere kaliteli yüksek eğitim ve mesleki eğitim programları sağlamak için bir merkez kurulmuştur.

Hızla değişen bir ekonomide, insanların kariyer gelişimi için mevcut yeteneklerini esnek ve zamanında geliştirmeleri gerektiğini biliyoruz. İster çevrimiçi bir MBA ya da çevrimiçi lisans derecesini seçmeyi seçerseniz, sofistike teknoloji platformları ve yüksek kaliteli öğretim desteği sunuyoruz. Hızda mezun olmak isteyenler için esnek ve mobil çalışma seçenekleri bulunmaktadır.

Pazarlama, İş, Finans ve İnsan Kaynakları Yönetiminde bir dizi çevrimiçi ve karma öğrenim akademik niteliği sağlıyoruz.

Ayrıca, iş ile ilgili Pathway diplomalarını sağlamak için İngiltere'deki kuruluşlara ödüllendiren OTHM, EduQual, IBA ve Hong Kong Kamu Yönetimi Enstitüsü ile birlikte çalışıyoruz. Bu diplomalar, iyi tanınan denizaşırı partnerlerimiz tarafından ödüllendirilen çeşitli uluslararası tanınmış Lisans, Yüksek Lisans ve MBA üst düzey programlarına yönelik Pathway kursları görevi Pathway .

Toplumdaki hızla değişen ihtiyaçları karşılamak için piyasaya sürülen kaliteli yüksek öğretim ve profesyonel eğitim programları sunmaya devam edeceğiz.

Hangi kursun size uygun olduğunu öğrenin:

Lisans Programları

Kamu Yönetimi Enstitüsü - İrlanda Ulusal Üniversitesi

 • İşletme Çalışmaları (Hons) Lisans - Muhasebe konusunda uzmanlık
 • İşletme Çalışmaları (Hons) Lisans - Pazarlama uzmanlaşma
 • İşletme Çalışmaları (Hons) Lisans - İnsan Kaynakları Yönetimi uzmanlaşma

Lisansüstü Programlar

Chichester Üniversitesi, İngiltere

 • MBA - İşletme Yüksek Lisans

Mekan Rezervasyonu

Son teknolojilerdeki sınıflarımızda ticari ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için bir mekan rezervasyon hizmeti sunuyoruz. 730 metrekarelik net alan ile sınıf yaklaşık 30 kişiyi ağırlayabilir. Kurumsal ve eğitim fonksiyonları için gerekli olan gerekli olanaklar ile donatılmıştır.

Konumlar

 • Hong Kong

  4th Floor, Energy Plaza, 92 Granville Road, , Hong Kong

 • Singapore

  10 Anson Rd, #16-07 International Plaza, 079903, Singapore

  • Selangor

   12, Jalan Temenggung 19/9, Bandar Mahkota Cheras, Batu 9 Cheras, 43200, Selangor

   programlar

   sorular