Keystone logo
© BIMM University
Ducere Global Business School

Ducere Global Business School

Ducere Global Business School

Tanıtım

Dünyanın En Pratik, Sektörle İlgili Nitelikleri

Ducere, benzersiz iş dünyası kaynaklarını içeren dereceler sunmak için Galler Üniversitesi Trinity Saint David, Torrens Üniversitesi Avustralya, New England Üniversitesi ve Mauritius Üniversitesi ile ortaklık kurdu .

Bu ortaklık, Ducere'nin en yenilikçi çevrimiçi dereceleri gururla sunmasıyla sonuçlandı - benzersiz lisans ve lisansüstü programlar, öğrencilerin İngiltere ve Avustralya'daki önde gelen ticari kuruluşlarla gerçek projeler üzerinde çalışmasına olanak tanıyor. Öğrenciler, KPMG, PwC, Disney, ATO, Telstra, Make-A-Wish ve çok daha fazlası gibi endüstri ortaklarımızla gerçek dünya projelerini çözerek pratik beceriler kazanacaklar.

Dūcere, dünyanın en ilham verici zihinlerini ve en gelişmiş teknolojileri yüksek öğretime getiren modern bir eğitim teknolojisi sosyal girişimidir. Çevrimiçi yüksek öğretim programlarımız, 24 Afrika ülkesinde çığır açan yayıncılık ve okuryazarlık gelişimini finanse etmektedir.

"Ducere Öğrencilerinin% 44'ünden fazlası Mezuniyetten Önce Maaş Artışı veya Terfi Almaktadır."

21. Yüzyıl İnovasyon Ekonomisi için Üniversite Dereceleri

Üniversiteler ve büyük şirketler ile ortaklaşa Ducere, esnek çevrimiçi çalışma, gerçek dünyadaki iş projeleri ve benzersiz öğrenci desteği ile modern öğrenicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış dereceler sunar.

Gerçek Projeleri Çöz. Gerçek Sonuçlar Sunun.

Ducere kursları, mezunlarını gerçekten bir sonraki kariyer adımlarını atmaya hazırlayan üniversite eğitimi sağlamak için önde gelen kuruluşlarla işbirliği içinde teslim edilir. Ducere'nin endüstri ortaklıkları, pratik ve ilgili ders içeriğinin oluşturulmasını desteklemektedir; Öğrencileri gerçek iş dünyasına bağlayan gerçek endüstri projeleri.

Dūcere ve onun üniversite ortaklarından biri olan Torrens University Australia , University of Wales Trinity Saint David ve University of New England ile bir derece tamamlamak, başka yerde bulamayacağınız eşsiz ve değerli bir deneyimdir. İster kendi işinizi kurmayı, ister bir sosyal girişim kurmayı veya bir organizasyon içinde çalışmayı seçin, gerçek iş zorluklarına beceriler uygulayarak öğreneceksiniz. İşverenlerin aradığı becerilere sahip uygulamalı bir derece, hangi yolu seçerseniz seçin başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Global Liderlerden ve İş Başlatıcılarından Gerçek Anlayışlar

Ducere Global Liderler Fakültesi, eski Başkanlar, Başbakanlar, CEO'lar, girişimciler ve hayırseverler de dahil olmak üzere kamu sektörünün en yüksek kademelerinden 250'den fazla endüstri liderinden oluşmaktadır.

Bu liderlerin video incelemeleri, Ducere'nin ders içeriği ve müfredatı boyunca, akademik çalışmalar ile pratik, endüstri ile ilgili öğrenme arasındaki uçurumu birleştirerek dokunuyor.

“Etkili ve işyerinde uygulanan problemi çözme derecesi”

Sky News Live (İsviçre Günlük)

"Küresel Liderler… gerçek hayattaki liderlik kursları verir"

Business Review Haftalık Dergi

Konumlar

 • Swansea

  Swansea, Birleşik Krallık

 • Melbourne

  Melbourne, Avustralya

  • Curepipe

   Curepipe, Mauritius

   • Newport Beach

    120 Newport Center Drive, 92660, Newport Beach

    sorular