Keystone logo
Ducere Global Business School Australia

Ducere Global Business School Australia

Ducere Global Business School Australia

Tanıtım

Ducere Global Business School, gerçek bir kariyer etkisi olan dereceler tasarlamak ve sunmak için üniversite-işletme işbirliklerinde tanınmış bir liderdir. Programlarımızın güncel, ilgili ve sektörle bağlantılı olmasını sağlamak için 4 kıtadaki büyük üniversiteler, küresel şirketler, devlet daireleri ve STK'ların yanı sıra AACSB, Clinton Vakfı, Birleşmiş Milletler ve çeşitli küresel odaların üyesi olarak ortaklık yapıyoruz. .

Hem iş hem de hayırseverlik misyonumuz var. Ducere, Ducere Vakfı'nın 27 Afrika ülkesindeki faaliyetlerini milyonlarca dolar değerinde finanse etti ve destekledi.

Uygulamalı

Bireysel öğrencilerin kariyerlerine ve tutkularına göre hazırlanmış dereceler. Gerçek dünya etkisi sağlamak için proje tabanlı kurumsal çıktılar.

Vizyon

Kariyerleri ileriye taşıyan, endüstri tarafından tanınan en alakalı dereceleri sunmak.

sanayi

Küresel endüstri ortaklarından ve yüzlerce dünya liderinden oluşan bir ağa katılın.

Esnek ve Erişilebilir

%100 çevrimiçi. Çoklu Pathways ve giriş seçenekleri.

değerlendirme

Sınav Yok. Değerlendirmeler, pratik becerileri ve uygulamaları geliştirmek ve test etmek için tasarlanmıştır.

Sosyal girişim

Eğitiminiz, Afrika'daki Ducere Vakfı'nın çalışmaları aracılığıyla ihtiyacı olanların da eğitim almasına yardımcı olur.

Olağanüstü Bir Öğrenci Deneyimi

Esnek ve kendi kendine yönlendirilen çevrimiçi eğitimden gerçek dünyadaki iş projelerine ve dinamik endüstri etkinliklerine kadar her programı modern öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarladık.

Hem Lisans hem de MBA kursları, sürükleyici çevrimiçi öğrenmeyi uygulamalı bir değerlendirme yaklaşımıyla harmanlar. Bu modelde öğrenciler, kendi kariyer ihtiyaçları ve endüstrinin ihtiyaçları ile ilgili pratik değerlendirmeleri tamamlarken, ne zaman ve nasıl çalışacaklarına karar verirler.

Böylece, Avustralya'nın sektörle en alakalı kurs müfredatına ve içeriğine erişimin keyfini çıkarırken, sınavlar yerine iş planları, proje vaka çalışmaları ve daha fazlası üzerinde çalışıyor olabilirsiniz.

Nasıl çalışmayı seçerseniz seçin, akademik personelden derinlemesine pratik geri bildirimin yanı sıra Ducere öğrenci destek ekibi aracılığıyla kişiselleştirilmiş destek ve tavsiye alacaksınız. Ducere, öğrenci yolculuğunuzun her aşamasında, inovasyonla dönüşen bir ekonomide başarı için gereken dijital okuryazarlığı, kritik bilgi birikimini ve girişimcilik becerilerini geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır.

Yaşam Tarzınıza Uygun Olarak Tasarlanan, Dünyanın En Hızlı Büyüyen Öğrenme Platformu Aracılığıyla Öğrenin

Tartışma forumları ve 7/24 destek ile dünyanın dört bir yanındaki öğrenciler ve öğretim üyeleriyle son teknoloji bir platform aracılığıyla öğrenin.

Öğrenme kaynakları, en ilgi çekici dijital öğrenme ortamını oluşturmak için dergiler, slayt gösterileri, video içeriği, animasyon ve diğer sunum biçimlerini içerir.

Pratik ve Endüstri ile İlgili Yüksek Öğrenim

Kurslar, mezunları bir sonraki kariyer adımlarını atmaya gerçekten hazırlayan üniversite eğitimi sağlamak için önde gelen kuruluşlarla ortaklaşa verilmektedir.

Ducere'nin endüstri ortaklıkları, pratik ve ilgili ders içeriğinin oluşturulmasını destekler; öğrencileri gerçek iş dünyasına bağlayan gerçek sektör projeleri ve Avustralya'nın önde gelen şirketlerinin ev sahipliği yaptığı özel sektör etkinlikleri.

Küresel Liderlerden ve İş Yenilikçilerinden Gerçek Görüşler

Ducere Küresel Liderler Fakültesi, eski Başkanlar, Başbakanlar, CEO'lar, girişimciler ve hayırseverler dahil olmak üzere, kamu yaşamının en üst kademelerinden 250'den fazla endüstri liderinden oluşmaktadır.

Bu liderlerin video anlayışları, kurs içeriği ve müfredat boyunca örülerek akademik çalışmalar ile pratik, sektörle ilgili öğrenme arasındaki boşluğu dolduruyor.

Öğrenciler, özel Ducere endüstri etkinliklerinde iş yapan Global Liderleri işitme ve bunlarla meşgul olma fırsatını elde ederler.

Ducere tarafından tasarlanan, dünya çapındaki üniversite ortakları tarafından akredite edilen dereceler.

Ducere dereceleri, dünyanın önde gelen yüzlerce iş, siyasi ve hayırsever lideriyle işbirliği içinde oluşturulur. Tüm dereceler, üniversite ortakları ağı tarafından resmi olarak akredite edilmiştir. Sonuç, öğrencilere prestijli akreditasyon ile ilgili uygulamalı öğrenimin benzersiz bir kombinasyonunu sunmak için benzersiz bir üniversite deneyimidir.

Konumlar

  • Prahran

    Saint John Street,5, 3181, Prahran

    sorular