We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

EAE | Programas Distancia

EAE | Programas Distancia

EAE | Programas Distancia

Tanıtım

İnsanların öğrenme şekli değişti

Uzaktan eğitim bugün tüm dünyada bir gerçektir. Avrupa, Asya ve Amerika üniversitelerinin çoğu, programlarını ve yüksek lisans derecelerini uzaktan sunmaktadır. Eğitim yeniliği, insanların öğrenme şeklini değiştiren ve muazzam fırsatlar yaratan yeni teknolojik desteklerin ortaya çıkması sayesinde gerçekleşti.

Bu yeni gerçeğin farkında olan EAE Business School, 2007'de Online Mesafe ve Karma Eğitim metodolojilerini programlarına dahil etmeyi seçti. Bu şekilde, öğrencileriniz uzaktan eğitim almanın birçok avantajından yararlanabilirler:

Kişisel ve iş hayatını uzlaştırın

Yeni teknolojilerin aktif kullanımı, eğitim faaliyetini profesyonel ve aile yaşamıyla bağdaştırmayı mümkün kılar.

Kendi hızınızda

Şüphesiz, uzaktan eğitim alabilmenin en büyük avantajlarından biri. EAE Online Mesafe ve Karma Karma Programların özellikleri, akademik takvim esnek ve her öğrencinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir olduğundan, her öğrencinin çalışmalarını kendi hızlarına göre uyarlamasına olanak tanır. Akademik danışman, yüksek lisans eğitimini tamamlamak için 3 yıla ve daha yüksek programlar için 2 yıla kadar olduğunu dikkate alarak, eğitim süreci boyunca belirlediği hızda öğrenciye eşlik edecektir. Öğrencilerimizin% 80'i eğitimlerini 12-18 ay gibi bir sürede tamamlıyor.

Nerede ve ne zaman istersen

Çevrimiçi Mesafe ve Harmanlanmış Harmanlanmış Mesafe modaliteleri, öğrencinin istediği zamanda ve yerde çalışmaya izin verir. EAE programlarının pedagojik modeli, herhangi bir duruma (örneğin, zamanın veya coğrafi konumun mevcudiyeti) uyum sağlar.

Bu esneklik, kampüse çevrimiçi olarak erişmek ve eğitiminize devam etmek için her durumu uygun hale getirir. Ayrıca, Kampüste dijital versiyonda mevcut olduğundan, öğrencinin öğrenme materyallerini yanlarında taşımasına gerek yoktur.

Zaman kazanacaksın

Uzaktan Çevrimiçi veya Harmanlanmış Harmanlanmış öğrenme modaliteleri ile zamandan tasarruf edilir: artık derslerin yapıldığı yere gitmek gerekmez. Nerede okumak istediğine karar veren öğrencidir.

Sen kahramansın

Öğrenci, eğitim faaliyetimizin merkezidir: tüm içerikler ve eğitim modeli, ihtiyaçları etrafında şekillenir. EAE Business School'un metodolojisi, öğrenciyi merkezi eksen olarak alan üç alanda yapılandırılmıştır:

  • Öğrenme deneyime dayanır: tüm teorik kavramları gerçek dünyaya uyarlar ve uygularız.
  • Öğrenme problemlere dayanır: öğrenci farklı aksaklıklara cevap vermeli ve edindiği bilgileri uygulamalıdır.
  • Eğitim, vaka çalışmalarına dayalıdır: öğretmenler, öğrencilerin öğrenmesini teşvik etmek için sınıfta gerçek vakaları simüle eder.

Ek olarak, öğrenciler EAE Business School çevrimiçi Kampüsüne ve öğrenme süreçlerini geliştirmeye devam etmek için kaynaklara, hizmetlere ve etkinliklere sahiptir. Tüm bu unsurlar, her öğrencinin taleplerini ve endişelerini desteklemek için uyarlanmıştır.

Konumlar

  • Spain Online

    Spain Online, İspanya

sorular