Keystone logo

Eastern University

A logo

Tanıtım

Doğu Üniversitesi Kar amacı gütmeyen bir, bölgesel akredite kurum uzun tarihi boyunca 1925 yılında kurulmuş olup, biz çalışıyoruz DÜNYA UYAN inanç, akıl ve adalet temeline geleceğin liderlerini yetiştirerek etik iş uygulamalarına.

uygunluk

Doğu Üniversitesi'nde, biz busywork inanmıyorum. Online programların her uygun ve uygun fiyatlı. Onlar gerçek hayat uygulaması ile araştırma karışımı. anlamlı işbirliği ve projeler sayesinde, bilgi ve hemen uygulayabilirsiniz yeni rafine becerileri sağlamak. bütünsel Destek

online topluluk değerli bir parçası olarak, adanmış fakülte size destekleyici olacaktır. size hedeflerinize ulaşmak, böylece Biz mentorluk ve rehberlik sağlayarak başarıya derin bir bağlılık göstermektedir. zamanında Hazırlık

Bu gün, sizin gibi yetişkinler uzun kimlik aranılır kazanmak ve amaçlarına ulaşmak için okula dönüyor. Bizim online programlar, uygun, esnek ve uygun fiyatlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Doğu Üniversitesi Hemşirelik, eğitim ve iş sektörlerinde hızla büyüyen kariyer içinde ilerlemek için becerileri sağlayabilir.

Milli Tanıma

Ulusal En İyi Kolejleri 'Eski Öğrenciler için En İyi 50 Kolejleri One onur dahil olmak üzere Hıristiyan Üniversitesi Tanınan.

US News & World Report En - Üniversiteler-Kuzey Bölgesi için Tier Sıralaması.

Bölgesel Akreditasyon

Doğu Üniversitesi Yükseköğretim Orta Amerika Komisyonu, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104 tarafından akredite edilmiştir. (267-284- 5000) Yükseköğretim Orta Amerika Komisyonu ABD Eğitim Sekreteri ve Yükseköğretim Akreditasyon Konseyi tarafından tanınan bir kurumsal akreditasyon kuruluşudur.

Konumlar

  • Eastern University, 1300 Eagle Road St. Davids, PA 19087-3696, Wayne

programlar

Kurum ayrıca şunları sunar:

sorular