Keystone logo
The Electronic Business School International Ticaret Finansmanında Uyum ve Dolandırıcılık Önleme
The Electronic Business School International

Ticaret Finansmanında Uyum ve Dolandırıcılık Önleme

Online

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

CFPITF Özel Amaçlı Sertifika, önemli bir ikili amaçla tasarlanmış bir e-öğrenme programıdır: Uyum ve Dolandırıcılık Önleme konusunda uluslararası ticaret finansmanı uzmanlarını eğitmek ve sertifikalandırmak ve paylaşacak uluslararası ticaret ve finans profesyonellerinden oluşan bir çevrimiçi küresel ağ oluşturmak program için özel olarak geliştirilmiş çevrimiçi bir platformda bilgi ve deneyim.

Bu program, aşağıdaki öğrenme unsurlarının bir kombinasyonu halinde sunulur:

Öğrenciler için Çevrimiçi Destek sitesi

Öğrenciler eBSI Mezunları'na dahil edilecek ve amaca yönelik oluşturulmuş bir öğrenme platformu aracılığıyla işbirliği yapabilecekler.

Paydaşlar için Çevrimiçi İşbirliği Sitesi

'CFITF' Özel Amaçlı Sertifikanın ağ yönünden yararlanmak için tüm paydaşlar (katılımcılar, eğitmenler ve koordinatörler) fikir alışverişini ve iletişim kurmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış bir çevrimiçi ağ ve işbirliği sistemine erişebilecek.

Capital Finance International Magazine, Ticaret Finansmanı kurslarımızı 2019'da Küresel Olarak En İyi Çevrimiçi Ticaret Finansmanı Akredite Kursları ödülüne layık gördü! Çevrimiçi ticaret finansmanı eğitim tekliflerimiz, bu alandaki profesyonel gelişim için Uluslararası Finans Kurumu tarafından ihraç eden ve ortak bankalar tarafından onaylanmıştır. Çevrimiçi sertifika programımız, CDCS ve CITF sınavlarının sınavlarına hazırlanmak için büyük bir paranın değeridir. Tüm kurslarımız ayrıca Birleşik Krallık CPD Sertifikasyon Servisi tarafından Sürekli Mesleki Gelişim (CPD) amaçları için akredite edilmiştir ve uluslararası CPD standartlarını karşıladıklarını onaylar

Okul Hakkında

sorular