Keystone logo
EC English State University of New York at Fredonia

EC English State University of New York at Fredonia

EC English State University of New York at Fredonia

Tanıtım

Fredonia'daki New York İngiliz Eyalet Üniversitesi hakkında

Her yıl 140'tan fazla ülkeden gelen öğrencilerin dünya çapındaki harika İngilizce okullarımızda dil hedeflerine ulaşmalarına ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Kampüs İçi Eğitimin Faydaları

Bugün, yazın öne çıkan olaylarımızdan birini paylaşmak isteriz: EC'nin New York Eyalet Üniversitesi (SUNY) Fredonia'daki ilk kampüs içi okulunun açılışı.

Kampüste yaşamayı ve öğrenmeyi bu kadar heyecan verici ve faydalı bir deneyim haline getiren şeyin ne olduğunu biliyor musunuz? Size her şeyi anlatabiliriz!

Neden EC Kampüs İçi?

Öğrencilerimize, dil seviyelerini yükseltirken, tamamen Amerikan üniversite kampüsü yaşam tarzına hem akademik hem de sosyal olarak tamamen dahil olmaları için gerçek bir fırsat vermek istiyoruz.

EC kampüs içi deneyiminin iki mükemmel akademik faydası, yüksek öğrenime tam hazırlık ve tüm ABD üniversite sistemine doğrudan bir yoldur. New York Eyalet Üniversitesi ağının bir parçası olduğunuzda, transfer yolları ve tam kredi transferleri sayesinde diğer en iyi üniversiteler arasında sorunsuz transfer süreçlerinden emin olabilirsiniz!

Böyle bir fırsat, sosyal becerilerinizi geliştirme şansı ile birlikte kişisel gelişimi de beraberinde getirir. Kampüste yaşamak ve öğrenmek, öğrencilerin birbirleriyle tanışması ve kaynaşması için doğru fırsatı sağlar. Sınıfta, kantinde öğle yemeği yerken, üniversite tarafından düzenlenen bir sosyal aktivitede ya da kampüs yurdunda kıyafetlerinizi çamaşırhaneye taşırken yepyeni yüzler görecek ve yeni arkadaşlar edineceksiniz!

Sınıfa geri döndüğünüzde, kampüsteki diğer uluslararası EC öğrencileriyle yapacağınız her türlü sohbet ve akademik tartışma ilginç bir öğrenme deneyimi olacak ve aynı zamanda konuşma pratiği kazanmanız ve topluluk önünde sunum becerilerinizi geliştirmeniz için mükemmel bir fırsat olacaktır. . Akademik hedeflerinize ulaşmanıza ve üniversiteye güvenle ve yeterlilikle girmenize yardımcı olacak benzersiz Akademik Amaçlı İngilizce kursu ile kendinizi üniversitedeki hayata hazırlama fırsatına da sahip olacaksınız.

Konumlar

  • 280

    280 Central Ave, Fredonia, NY 14063, USA, 14063, 280

    sorular