We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

Tanıtım

EDHEC İşletme Okulu: çevrimiçi eğitimi şekillendiriyor

EDHEC Business School, dijital gelişimini iyileştirme hırsıyla %100 çevrimiçi bir dijital platform olan EDHEC Online'ı yarattı. Profesyonellerden ve geleceğin yöneticilerinden gelen esneklik talebini karşılama arzusuyla EDHEC Online, her yerden, her zaman erişilebilen üst düzey diploma eğitimi yoluyla profesyonel kariyerlerini ilerletmek için yeni beceriler kazanmak isteyen aktif profesyonellere yöneliktir.

192778_pexels-canva-studio-3153201.jpg

Eksiksiz bir çevrimiçi kurs yelpazesi

Uzmanlaşmış Bachelor of Science programlarından yönetici ve Master of Science programlarına kadar EDHEC Online, yeni iş zorluklarıyla ilgili tüm konularda yönetimde diploma ve sertifika kursları sunan yeni bir öğrenme yöntemine dayanmaktadır. Eğitim programları, uzmanlıklarını ve bilgi birikimlerini getiren EDHEC Business School profesörleri ve şirket uzmanları tarafından sağlanmaktadır.

Bir mükemmellik platformu

EDHEC Business School, Imperial College London ve diğer bazı prestijli işletme okulları ve birinci sınıf üniversitelerle işbirliği içinde International Future of Management Education'ın (FOME) kurucu ortağıdır. Bu ittifakın amacı, teknolojik ve pedagojik bilgi birikimini birleştirerek uzaktan eğitim diplomalarında devrim yaratmaktır.

Ayrıca, EdTech dünyasındaki kilit oyuncularla yapılan çeşitli ortaklıklar veya anlaşmalar, EDHEC Online tarafından sunulan öğrenme deneyimini zenginleştiriyor.

Tek hedef: öğrenme deneyimini zenginleştirmek

EDHEC Online, EDHEC Business School'un olağanüstü içeriğine önemli dijital yeniliklerle desteklenen mümkün olduğunca çok öğrenciye erişim sağlamasına olanak tanır. EDHEC Online, 4 sütuna dayanan ve öğrenciye odaklanan bir "yerel e-öğrenme" sistemi geliştirmiştir:

 • EDHEC profesörlerinden düzenli bireysel ve grup koçluk seansları yoluyla özel destek,
 • Sanal sınıflarda ve Çevrimiçi kampüste haftalık toplantılar sırasında EDHEC profesörleri ve akademik danışmanlarla ayrıcalıklı etkileşimler,
 • Kişiye özel öğrenme için yeni teknolojiler (videolar, sınavlar, mobil öğrenme, çevrimiçi değerlendirmeler vb.)
 • İster yüz yüze ister uzaktan olsun yenilikçi öğrenme deneyimleri (ekip oluşturma, seminerler, iş oyunları vb.)

"EDHEC Online'ı oluşturarak, EDHEC Business School kendisini yarının çok kampüslü modelinin ön saflarında konumlandırıyor. Böylece, hızla değişen dünyada başarılı olmaları için öğrencilerimize yüksek düzeyde akademik ve teknolojik mükemmellikte diploma kursları için çok sayıda fırsat sunuyoruz "

Benoit ARNAUD, Programlar Dekanı ve EDHEC Online Direktörü

Kampüs Özellikleri

EDHEC, yeni nesil iş liderlerini eğitmeye ve yetiştirmeye kararlı girişimciler tarafından kuruldu. Bir asırdan fazla bir süre sonra, EDHEC'in derece programları Avrupa'nın en iyileri arasında yer almaya devam ediyor (Financial Times sıralaması).

Uluslararası akredite ve üst sıralarda yer alan programlar

EDHEC Business School, üçlü akreditasyonu (EQUIS, AACSB ve AMBA) sayesinde Fransa'daki ve yurtdışındaki en iyi işletme okullarından biridir. Üç katlı akredite kurumların çok yakın çevresine ait olmak, akademik mükemmelliğin ve derslerin uluslararasılaşmasının garantisidir.

Bu istisna arayışı, ulusal ve uluslararası sıralamalarda tanınır. Fransa'daki en iyi işletme okullarından biri olarak kabul edilen, dünya çapındaki etkisi gelişmeye devam ediyor. Financial Times tarafından 2022'de En İyi 7 Avrupa İşletme Okulu arasında yer alan EDHEC Business School, eğitim programlarının mükemmelliğini ve uzmanlığını doğrulamaya devam ediyor. EDHEC'in prestijine okul duvarlarının çok ötesinde katkıda bulunan profesörleri, ortakları ve öğrencilerinin bağlılığı sayesinde liderliği dünya sahnesinde kendini kanıtlamıştır.

Uluslararası sıralamalarımız

 • #5 Finans Yüksek Lisansı, Financial Times, 2021
 • #2 Fransa'da Executive MBA, The Economist, 2020
 • #9 Yönetim Yüksek Lisans (MiM) programları, Financial Times, 2021
 • Avrupa'da 7. İşletme Okulu, Financial Times, 2022

Kozmopolit bir ekosistem

EDHEC Business School'da çok farklı geçmişlere sahip öğrenciler buluşur, işbirliği yapar ve birlikte gelişir:

 • Geleneksel yüksek öğretim programlarına kayıtlı 8.600 öğrenci, bunların %35'i uluslararasıdır
 • Dünyanın önde gelen akademik kurumlarıyla 245 değişim ve çift diploma anlaşması
 • 130 ülkede yaklaşık 50.000 mezundan oluşan bir ağ

Çevrimiçi Öğrenmeye yenilikçi bir yaklaşım

Uluslararası bir ittifak olan Future of Management Education'ın (FOME) kurucu ortağı olan EDHEC, uzaktan eğitimde devrim yaratmak için dünyanın en iyi işletme okullarından bazılarıyla birlikte çalışıyor. FOME nasıl çalışır? Ağın üyeleri, dünya çapında daha da fazla öğrenciye yeni araştırma ve bilgi getirmek için pedagojik ve dijital öğretim kaynaklarını birleştirir.

Bu, öğrenme seçeneklerinizin gerçekten sınırsız olduğu anlamına gelir. Bu, bilginizi genişletmekten ve yeni iş ve yönetim becerileri edinmekten sizi alıkoyan hiçbir şeyin olmadığı anlamına gelir.

FOME üyeleri kimlerdir?

FOME üyelerinin her biri kendi iş, yönetim ve finans uzmanlığının yanı sıra kendi konu uzmanları ve araştırmacı ekibini de beraberinde getirir. Kurs ve öğrenme seçenekleri sonsuzdur ve hepsini EDHEC Online aracılığıyla alırsınız.

FOME üyeleri, dijital öğrenmenin yüz yüze öğrenme ile aynı etkiye sahip olması gerektiğine inanıyor ve bu nedenle, yalnızca öğrencilere kendilerini ve kuruluşlarını gerçekten dönüştürmeleri için ilham verecek öğrenme teknolojilerini pazara sunmaya odaklanıyorlar.

Uzaktan eğitim için EDHEC Mezunlar ağı

54.000 EDHEC mezunumuz, 4.500'den fazla farklı şirkette çalışıyor ve 130 farklı ülkede yaşıyor , ancak yine de EDHEC'de geçirdikleri zamanı ve mezuniyetlerinden bu yana kariyerlerini, ailelerini ve yaşamlarını anmak için sık sık bir araya geliyorlar. Herhangi bir yıl boyunca, EDHEC mezunları yılda 550 etkinlik için restoranlarda, kulüplerde, toplantı odalarında ve özel evlerde buluşur .

Bu etkinlikler, EDHEC mezunlarının çeşitli nesillerini birbirine bağlamak ve farklı kültürel geçmişlere sahip mezunlar arasında güçlü ilişkiler kurmak için zaman sağlar. Pek çok mezun, diğer EDHEC mezunlarıyla çalışmak istedikleri için EDHEC'in Kariyer Merkezi çevrimiçi iş forumu aracılığıyla açılış ilanları verir - bağ o kadar güçlüdür!

Çevrimiçi öğrenciler için mevcut bir Mezunlar ağı

Lisans programlarına kayıtlı çevrimiçi öğrenciler de EDHEC'in kapsamlı mezunlar ağından yararlanır. Okul elçileri dünyanın her yerinde konuşlanmıştır ve düzenli olarak sosyal ve profesyonel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Mezun etkinliklerinin bir örneklemesi şunları içerir:

 • yıllık EDHEC Rendez-Vous,
 • Büyükelçiler Günü,
 • yeni öğrenci Karşılama Partileri,
 • ve Mezunlar Kampüs Günü.

Çevrimiçi öğrenciler, belirli bir konuda zorluk yaşarlarsa mentorlar ve çalışma arkadaşları bulmak için EDHEC mezunları ağına da erişebilirler.

  akreditasyonlar

  EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

  Konumlar

  • Lille

   Lille, Fransa

   Chat with students

   sorular