We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

EELU Egyptian E-Learning University

EELU Egyptian E-Learning University

EELU Egyptian E-Learning University

Tanıtım

EELU, ileri teknolojilerle başa çıkabilecek hazır sanayi işçileriyle işgücü piyasasına arz etmek için uygun fiyata yüksek kaliteli eğitim ve öğretim hizmetleri sağlamakta ve öğretme ve öğrenme ortamını yaratmak ve sürekli iyileştirmek için çalışmaktadır.

Üniversitenin eğitim politikası, aşağıdakileri sağlayarak, öğrenci merkezli bir modeli kolaylaştıran entegre bir eğitim sistemine bağlıdır: 1. Öğretmenler ve öğrenciler arasındaki yüz yüze dersler.

 1. Üniversitenin portalında e-derslere ve e-içeriğe erişmek için asenkronize kendiliğinden tempolu.
 2. Senkron sanal dersliklerde İnternet ve üniversitenin Intranet kullanıyor.
 3. Video konferans.

Bu eğitim modeli, hem geleneksel eğitimin hem de e-öğrenme eğitiminin avantajları arasında ayırt edici bir harmanlanmış modeli birleştiriyor. Geleneksel eğitim bir öğrencinin bir yandan öğretim üyeleri ile direkt olarak ve diğer öğrencilerle iletişim kurmasına olanak sağladığı için, e-öğrenme modeli öğrencinin çağdaş ve ileri teknolojileri kullanmasına izin verir ve iletişim becerileri kazanmasına olanak tanır Beceri ve bilgi arama becerileri. Bu nedenle, Mısır E-Öğrenme Üniversitesi'ndeki öğrenci, eğitim sisteminin merkezi haline gelir ve dünya genelinde rekabetçi bir işgücü piyasasına katılmak için bilgi ve beceriye sahiptir.

Konumlar

 • Egypt Online

  Egypt Online, Mısır

  • Giza

   33, Elmesaha St., Dokki , , Giza

   sorular