Keystone logo
EHEI - European Higher Education Institute

EHEI - European Higher Education Institute

EHEI - European Higher Education Institute

Tanıtım

Avrupa Yüksek Öğrenim Enstitüsü, öğrencileri gelişmekte olan ekonomide başarılı bir kariyere hazırlayan yüksek kaliteli çevrimiçi lisansüstü ve yüksek lisans programları sunan bir ileri eğitim kurumudur. Misyonumuz, inovasyona, teknolojiye ve yaratıcılığa güçlü bir şekilde odaklanan, dönüştürücü ve erişilebilir bir eğitim deneyimi aracılığıyla akademik mükemmelliği ve öğrenci başarısını teşvik etmektir. MFHEA - Malta İleri ve Yüksek Öğrenim Otoritesi tarafından 2023-05 lisans numarasıyla akredite edilen kurum, EHEA - Avrupa Yüksek Öğrenim Alanı tarafından belirlenen ilke ve kalite standartlarından ilham alan titiz, kapsayıcı ve erişilebilir bir eğitim sistemini benimsemektedir.

İşletmeyi ve Toplumu dönüştürmek için sorumlu liderler hazırlıyoruz

Temel amacımız, bireysel yetenek ve potansiyeli teşvik eden, farklı bakış açılarını benimseyen, eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerini teşvik eden destekleyici bir çevrimiçi eğitim ortamı sağlayarak yarının küresel liderlerini yetiştirmektir.

Küresel İzleyicinin erişebileceği yüksek kaliteli çevrimiçi yüksek lisans dereceleri

EHEI yüksek lisans programları, seçkin profesörlerin ve tanınmış endüstri liderlerinin desteği sayesinde, farklı geçmişlere ve yaşlara sahip öğrencilerin her zaman ve her yerden eğitim alarak akredite bir derece kazanmalarına olanak tanır. Yüksek lisans derecelerimiz, uygun ve esnek bir formatta sunulan yüksek kaliteli, yenilikçi bir müfredat aracılığıyla ortaya çıkan işgücü piyasası talebine yanıt vermek üzere tasarlanmıştır.

Kurumun çevrimiçi eğitim modeli, öğrencilere kendi öğrenme hızlarını belirleme, iş ve ders arasında denge kurma, bireysel gereksinimlere ve yetenek düzeyine göre özelleştirilmiş katılım alma olanağı gibi birçok avantaj sunuyor. Farklı teknolojik araçlar sayesinde öğrenciler, çok kültürlü bir toplulukta akranları ve öğretmenleriyle bilgi ve deneyim alışverişinde bulunurken kariyerlerini geliştirebilir ve mesleki üstünlüklerini koruyabilirler.

 • Uluslararası akredite
 • İlgi çekici ve etkileşimli çevrimiçi dersler
 • Esnek ve kişiselleştirilmiş öğrenme
 • Çevrimiçi sınavlar ve değerlendirme
 • Mali destek ve burslar

Akreditasyon

Avrupa Yüksek Öğrenim Enstitüsü, öğrencileri gelişmekte olan ekonomide başarılı bir kariyere hazırlayan yüksek kaliteli çevrimiçi lisansüstü ve yüksek lisans programları sunan bir ileri eğitim kurumudur. Misyonumuz, inovasyona, teknolojiye ve yaratıcılığa güçlü bir şekilde odaklanan, dönüştürücü ve erişilebilir bir eğitim deneyimi aracılığıyla akademik mükemmelliği ve öğrenci başarısını teşvik etmektir.

MFHEA - Malta İleri ve Yüksek Öğrenim Otoritesi tarafından 2023-05 lisans numarasıyla akredite edilen kurum, EHEA - Avrupa Yüksek Öğrenim Alanı tarafından belirlenen ilke ve kalite standartlarından ilham alan titiz, kapsayıcı ve erişilebilir bir eğitim sistemini benimsemektedir.

Online Programlar

EHEI'nin çevrimiçi programları, seçkin profesörlerin ve tanınmış endüstri liderlerinin desteği sayesinde, farklı geçmişlere ve yaşlara sahip öğrencilerin her zaman ve her yerden eğitim alarak akredite bir derece kazanmalarına olanak tanır. Yüksek lisans derecelerimiz, uygun ve esnek bir formatta sunulan yüksek kaliteli, yenilikçi bir müfredat aracılığıyla ortaya çıkan işgücü piyasası talebine yanıt vermek üzere tasarlanmıştır.

Kurumun eğitim modeli, farklı yaşlardaki öğrencilere, akademik yeterliliklerini sürdürürken işlerine devam etme, kariyerlerinde ilerleme ve çok kültürlü bir toplulukta akranları ve öğretmenleriyle etkileşime girme ve bilgi ve deneyimlerini paylaşma olanağı gibi birçok avantaj sunmaktadır.

Kurumsal Hedefler

Kurumun misyonu ve hedefleri, kalite güvencesi ilkesinden ve öğrencilerin memnuniyeti, sonuçları, performansı ve yerleştirme yoluyla etkililiği değerlendirmeyi ve öğretmeyi amaçlayan sürekli bir değerlendirme sisteminden esinlenmiştir.

Ana kurumun hedefleri şunlardır:

 • İş piyasalarının ortaya çıkan gereksinimlerini dikkate almak üzere tasarlanmış yüksek kaliteli profesyonel derece programları sunmak
 • Eğitimsel ve mesleki gelişimi teşvik ederek bir topluluk oluşturmak ve öğrencilerin yaşamlarını zenginleştirmek
 • Teknolojik kaynaklarla desteklenen, nitelikli öğretim üyesi ve personelin rehberliğinde, her düzeyde öğrenci merkezli öğrenmeyi teşvik etmek
 • Akademik ve idari destek hizmetleri ile üstün bir eğitim deneyimi sağlamak
 • Aynı hedeflere sahip diğer kurumlar arasında işbirliğini ve araştırma paylaşımını teşvik etmek

kabul

Nasıl başvurulur?

 • Bir oryantasyon görüşmesi planlayın.
 • Online başvuru formunu doldurun ve belgelerinizi gönderin.
 • Bursları ve ödeme seçeneklerini kontrol edip seçin.
 • Kabul komitesinden resmi yanıtı e-postayla alın.
 • Kayıt belgelerini tamamlayın ve çalışmalarınıza başlayın.

Özel bir Oryantasyon alın

Kabul departmanımız, aday öğrencilere ve başvuru sahiplerine programlarımız, giriş koşulları, başvuru ve kayıt süreci, mali destek ve burslar hakkında derinlemesine bilgi alma konusunda destek olur.

Profesyonel kabul danışmanlarından oluşan bir ekiple, her öğrencinin özel sorularına yanıt verebilir ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlayabiliriz.

Arama planlama

Telefon veya WhatsApp sesli/görüntülü arama seçiminiz için lütfen önümüzdeki iki hafta içinde 15 dakikalık bir zaman aralığı* seçin.

Tüm slotlar dolarsa her hafta yeni slotlar açacağız, bu yüzden tekrar kontrol etmeye devam edin! Kaydolduktan sonra, toplantınıza nasıl katılacağınız da dahil olmak üzere toplantı ayrıntılarıyla ilgili olarak sizinle iletişime geçilecektir. Yakında sizinle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Kabul süreci

Avrupa Yüksek Öğrenim Enstitüsü'nde yüksek lisans derecesine kabul edilebilmek için öğrencilerin bir lisans derecesine ve bir İngiliz okulu tarafından veya kurum tarafından yapılacak dahili bir İngilizce testi ve mülakatı ile onaylanmış orta düzeyde İngilizce seviyesine sahip olmaları gerekir.

Öğrenciler ayrıca kabul sürecinin bir parçası olan kayıt formunu doldurup göndermelidir. Kayıt formu, başvuru sahibinin önceki akademik ve mesleki geçmişi, liyakat tanınması ve diğer mesleki sertifikalar veya niteliklerle ilgili özel soruları içerir.

Öğrenci nüfusu arasında entegrasyonu ve eşitliği teşvik etmek amacıyla kurum, program ve etkinliklerine girişte veya bunların işleyişinde engelliliğe dayalı ayrımcılık yapmaz. Kurum, nitelikli ve yetenekli öğrencilere her yıl farklı burs olanakları sunmaktadır. Mevcut tüm burs seçenekleri kayıt formunda yer almaktadır. Burs başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerin kayıt formunu doldurup göndermeleri ve ilgilendikleri burs türünü burs bölümünde belirtmeleri gerekmektedir. Her bursun gereklilikleri, kayıt formunun burs bölümünde belirtilmiştir.

Kayıt Formu

Başvuru, bir ön yazı ve kayıt formunun özel bölümüne yüklenecek aşağıdaki belgeleri içermelidir:

 • Lisans derecesi veya transkript
 • Orta düzey İngilizce seviye testi
 • Kayıt Formu
 • Ek öğrenci sertifikası, liyakat tanınması veya nitelikler (varsa)

Tüm başvurular, lisans notu ve öğrencinin mesleki ve akademik deneyimi dikkate alınarak kabul direktörü tarafından değerlendirilecektir. Bir programa kabul edilebilecek öğrenci sayısı, öğretim üyesi ve öğretim görevlisi sayısına ve program aracılığıyla etkinleştirilmesi gereken destek hizmetlerine göre kurum tarafından belirlenecektir. Bir programa kabul edilebilecek öğrenci sayısına göre, lisans derecesinde en yüksek notu alan veya üstün akademik veya mesleki deneyimi olan öğrencilere öncelik verilecektir. Öğrenci nüfusu arasında entegrasyonu ve eşitliği teşvik etmek amacıyla kurum, program ve etkinliklerinin kabulü ve işleyişinde engelliliğe dayalı ayrımcılık yapmaz.

Konumlar

 • Naxxar

  Northlink Business Centre, Level 2, Triq Burmarrad Naxxar, Malta, 6345, Naxxar

sorular