Keystone logo
© Tufigno Photo Services
EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

Tanıtım

Avrupa Yönetim Enstitüsü, profesyonellerin birlikte çalıştıkları ve kuruluşları için kısa ve uzun vadeli çözümler bulmak ve işlerinde ve yaşamlarında olumlu bir değişiklik yaratmak için bilgiyi nasıl uygulayacaklarını öğrendikleri, belirgin şekilde farklı bir 21. yüzyıl çevrimiçi öğrenme ve araştırma topluluğu tasavvur etmektedir.

EIM'de öğrenim, öğrencilerin işlerinde ve hayatlarında hemen uygulayabilecekleri 21. yüzyılın mesleki yeterliliklerini oluşturmakla ilgilidir. Bir profesyonel olarak sizi bu şekilde büyütmeye ve ellerinizi havaya kaldırmaya çalışıyoruz.

Bu yeterlilikler, akademik ve metodolojik yeterliliklerin yanı sıra, öğrencinin şimdi ve gelecekte işgücü piyasasında rekabet edebilmesi için gereken sosyal ve kişisel yeterliliklerini geliştirmeyi kapsar.

10 yıldan fazla profesyonel deneyime sahip profesörler ve koçlardan oluşan uluslararası bir fakülte ekibi tarafından sunulan kişiselleştirilmiş, öğrenci merkezli ve son derece etkileşimli didaktik yöntemleri uyguluyoruz. EIM, öğrencilerin öğrenme deneyimlerini sürekli iyileştirmek için entegre çevrimiçi öğrenme teknolojilerini ve metodolojilerini kullanır.

%100 çevrimiçi etkileşimli öğrenme

Belirgin şekilde farklı bir 21. yüzyıl çevrimiçi öğrenme yaklaşımı tasavvur ediyoruz.

Ünlü Oxbridge öğretici öğrenme yöntemini uyguluyoruz. Bu yöntem, öğrencilerin bilimsel ve profesyonel makalelerin okunmasını ve akademik makaleler şeklinde yazılı ödevlerin hazırlanmasını, uluslararası vaka incelemelerini ve mümkün olan yerlerde yaşam- uluslararası şirketlerle veya kendi kuruluşunuza dayalı vaka çalışmaları.

Öğrenciler, akranlarından ve öğretim görevlisinden haftalık olarak ileri bildirim alacaklardır. Öğrenme yöntemi ayrıca strateji geliştirme çalıştayları ve tartışmaları ile iş dünyasının liderleri tarafından yapılacak sunumları içerecektir. Destek, MBA programı sırasında öğrencilerin stratejik ve liderlik yetkinliklerini daha da geliştirmek için düzenli bireysel koçluk seanslarını içerir.

Sınıf materyalleri, ödevler ve derecelendirmeler, eğitimleri ve koçluk oturumlarını desteklemek için video konferans da dahil olmak üzere EIM öğrenme platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak yönetilir. Notlar, EIM Smartsheet öğrenci bilgi platformu aracılığıyla yönetilir ve kullanılabilir.

Derecenizi nerede kullanabilirsiniz?

Kurumumuz ve Derece programlarımız, Malta İleri ve Yüksek Öğrenim Kurumu (MFHEA) tarafından tamamen akredite edilmiştir. Bu akreditasyon ile derece programlarınız birçok ülkede tanınabilir. Bu, çalışmalarınızı farklı ülkelerde ilerletmenize olanak tanır ve beceri ve yeterliliklerinizin daha geniş bir coğrafi işgücü piyasasında tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Malta, diğer ülkelerde tanınmayı sağlamak için, ulusal niteliklerin karşılaştırılmasını ve seviyelerinin farklı ülkelerde tanınmasını sağlayan meta çerçevelere katılır, bkz. MFHEA Referans Raporu 2016.

Malta'nın Avrupa Yüksek Öğrenim Alanı Nitelikler Çerçevesine katılımı, derecenizin Avrupa Birliği'nin tüm üyeleri, Avrupa Ekonomik Alanı artı dahil olmak üzere Avrupa Yüksek Öğrenim Alanının (EHEA) 49 üye ülkesinde de tanınabileceği anlamına gelir. sekiz Avrasya ülkesi Üye devletler EHEA.

Benzer şekilde, Malta'nın Ulusötesi Nitelikler Çerçevesine katılımı, derecenizin Afrika, Asya, Karayipler, Avrupa ve Pasifik bölgelerindeki Commonwealth'in 31 üye ülkesinde ve Commonwealth Üye devletler TQF'de tanınabilmesini sağlar.

186882_186845_TICKET.hs_file_upload-AACSB-logo-member-color-RGB1.jpg

EIM Araştırma Enstitüsü

EIM Araştırma Enstitüsü araştırmacıları, araştırma yöntemleri, yönetim, girişimcilik, sürdürülebilirlik, işin uluslararasılaşması, dijital dönüşüm, fintech, makine dahil olmak üzere Avrupa Yönetim Enstitüsü'nün çalışma alanlarıyla ilgili konularda akademik ve uygulamalı araştırmalarda geniş deneyime sahiptir. öğrenme, veri bilimi, yapay zeka, platform tabanlı iş modelleri vb. Güncel araştırma konularımızdan bazıları şunlardır:

  • Yenilikçi Yüksek Teknoloji Firmalarının Uluslararasılaşma Hızı
  • Yüksek Öğretimde Canlı Vaka Çalışmaları
  • Dinamik Fiyatlandırma Stratejilerinin Adaleti
  • Araştırma Metodolojisi Olarak Çoklu Vaka Çalışması Tasarımı
  • Sürdürülebilir hareketlilik
  • Latin Amerika'da Akıllı Mobilite ve Toplu Taşıma Entegrasyonu

Deneyimli araştırmacılardan oluşan ekibimiz, hakemli dergilerde veya birkaç bin alıntıyla akademik konferanslarda yüzlerce akademik makale yayınladı ve sundu. Çoğu aynı zamanda akademik dergilerin yayın kurulu üyesidir. Ekibimizin bir parçası olmak isteyen motive olmuş araştırmacılarla tanışmayı her zaman dört gözle bekliyoruz.

sorular