Keystone logo
© BIMM University
Elizabeth Johnson Organization

Elizabeth Johnson Organization

Elizabeth Johnson Organization

Tanıtım

Yaşlı Gençler ve Yetişkinler için Online İngilizce Dil Kursları

Çevrimiçi bireysel çalışma kursları ve çevrimiçi dersler

Çevrimiçi kendi kendine çalışmaEJO, büyük gençler ve yetişkinler için 9 farklı çevrimiçi kurs paketi sunmaktadır. Tüm öğrencilerin ihtiyacı olan bir internet bağlantısı ve bir cihazdır (çoğu mobil uyumludur ve sadece uygulamayı indirirler).Sunulan paketler iki bileşenli Akademik İngilizce kursundan beş bileşenli İş İngilizcesi kursuna kadar uzanmaktadır. Örneğin, İş Başına Aşağı kurs paketi Business Speaking, Business Vocabulary ve B2 seviyesinde üç Business Writing bileşeninden oluşur. A2 düzeyinde ve üzeri Pratik İngilizce kursu bir tanılama testi ile başlar ve program öğrencinin izleyeceği ders yolunu seçer. A1 seviyesindeki dersler önceden seçilir.

Çevrimiçi kurslar

EJO, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Genel İngilizce ve sınava hazırlık eğitimi veren çevrimiçi kurslar sunmaktadır. Kursunuz başlamadan önce bir İngilizce testi ve bir İhtiyaç Analizi tamamlarsınız. EJO ekibinin bir üyesiyle kursunuz için amaçlarınız ve hedefleriniz ve geliştirmek istediğiniz belirli dil alanları hakkında ayrıntılı bir tartışmanız var. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, öğretmeniniz bunları karşılayacak bir program planlar. Dersler 60 dakika uzunluğundadır ve ihtiyaç duyduğunuz kadar az veya çok ders alabilirsiniz.

Tüm öğretmenler, EJO ile çalışan nitelikli EFL öğretmenleridir. Öğretilen ders süresinin yanı sıra, öğrenciler tamamlamaları gereken ek görevler de alacaklardır. Kursu başarıyla tamamlayan tüm katılımcılar bir sertifika alır. Dersler, yakınlaştırma veya benzeri bir platform kullanılarak yapılacaktır.


Neden bizi seçmelisiniz?

En uygun dil kursunu seçmek gerçekten önemlidir çünkü geleceğe yatırım yapmakla ilgilidir. İster çevrimiçi, ister çevrimiçi, ister kendi kendinize çalışın, ister ailenizin bir üyesine, ister çalışanlarınızdan birine yönelik bir çevrimiçi kurs veya kurs paketi mi arıyorsunuz, cevabın bizimle İngilizce öğrenmek olduğuna eminiz!

106992_106948_Smiley.jpg

Konumlar

  • Alton

    Alton, Birleşik Krallık

    sorular