We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Tanıtım

Konuşma ve iletişimin kurucu disiplinlerimizden ikisi olduğu Emerson College, kurulduğu 1880 yılından bu yana kendini iletişim ve sanata adamıştır. İletişim Bilimleri ve Bozuklukları Bölümü, günümüzde her zaman önemli olan bu disiplinlerde araştırma ve eğitimi yenilemeye ve ilerletmeye devam etmektedir.

Boston, Los Angeles ve Hollanda'da kampüsleri bulunan Emerson, enerjisini ve inovasyon kültürünü ABD'de ve yurtdışında, çevrimiçi ve kampüste sunduğu lisans ve lisansüstü programlarının her birine aşılar. Çeşitlilik içeren topluluğumuz, öğrencilerimizin ve mezunlarımızın 21. yüzyıl toplumumuzu şekillendirmek için kullandıkları merakı ve yaratıcı düşünceyi teşvik eder.

İletişim Bilimleri ve Bozuklukları Bölümü Hakkında

Emerson'ın İletişim Bilimleri ve Bozuklukları Bölümü, 80 yılı aşkın süredir insanların konuşma, dil ve diğer iletişim bozukluklarıyla ilişkili zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır. Bölümün öncü lisans ve lisansüstü düzeydeki programları, öğrencileri dil ve konuşma patolojisi, odyoloji ve ergoterapi de dahil olmak üzere bu alandaki çeşitli kariyerlere hazırlamaktadır.

İletişim Bilimleri ve Bozuklukları Bölümü araştırmanın ön saflarında yer almasıyla tanınır ve alandaki profesyonellerin klinik hazırlığında mükemmellik konusunda bir üne sahiptir.

Konumlar

  • Boston

    216 Tremont St, 02116, Boston

    sorular