Keystone logo
ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

Tanıtım

İşletme ve Yönetim Okulu

ENyD İşletme ve Yönetim Okulu , temel amacı birinci günden itibaren çalışma ortamına uygulanabilir% 100 pratik bir yöntemle profesyonel profillerin gerektirdiği temel yeterliliklerin kazanılmasını kolaylaştırmak olan lisansüstü eğitim konusunda uzmanlaşmış bir eğitim kurumudur.

Neredeyse 20 yıllık deneyim için, 50 farklı milletten 48.000'den fazla öğrencisi ENyD'nin pedagojik modeline güvenmeye karar verdi. Çalışma alanları arasında: iş yönetimi, yenilenebilir enerji, etkinlik yönetimi ve protokolü, dijital pazarlama, muhasebe ve finans, iş danışmanlığı, işletme yönetimi, büyük veri veya yetenek yönetimi, farklı eğitim seviyeleri arasında seçim yapabilme, bunlar gibi üniversite uzmanlık kursları, yüksek lisans veya resmi MBA.

132929_SocialMedia_09_web.jpg

ENyD İşletme ve Yönetim Okulu, öğrencilere akademik ve çalışma yaşamları arasında daha fazla uyumluluk sağlayan çevrimiçi eğitime sahiptir; sanal sınıflara gitmek,% 100 güncellenmiş kılavuzlara erişmek, etkileşimli alıştırmaları çözmek vb. Uzman öğretmenler ve profesyonel koordinatörler yardımıyla bunun için her zaman soruları cevaplamaya hazır sayılır.

Buna ek olarak, ENyD kaliteli eğitime erişimi kolaylaştırmak için mali yardım ve burslar sunmaktadır. İşgücü piyasasına erişimle ilgili olarak İşletme ve Yönetim Okulu, öğrencilerine 4.000'den fazla şirketle anlaşması olan eksiksiz bir istihdam ve staj hizmeti sunmaktadır.

Konumlar

  • Madrid

    ENyD Madrid Calle Mauricio Legendre 33B 28046 MADRID, , Madrid

sorular